Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl hamar zsirosodik a frufrum...

Túl hamar zsirosodik a frufrum. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon hamar zsirosodik a frufrum és idegesítő,meg ronda.Nem akarom mindennap megmosni csak ezért,mert a hajam többi része teljesen tiszta és száraz.Mit csináljak?Mossam meg külön a frufrum?

2017. ápr. 12. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem attól zsírosodik mert a bőröd is zsíros (a homlokodnál)?
2017. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is ez volt anno a problémám. Azt nem mondom, hogy teljesen elmúlt a zsírosodás, de kisebb mértékben zsírosodott a hajam, frufrum ettől. 1db citrom leve+1db tojás elkeverve...hagyd a hajon 1 órát,majd öblítsd le.
2017. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.válaszoló a bőröm száraz de lehet hogy a frufru miatt most az is jobban zsirosodik.

2.válaszoló,köszi kiprobálom de az egész hajamra tegyem vagy csak a frufrura

2017. ápr. 12. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én csapban szoktam csak frufrut mosni, 2x ugyanúgy megmosom kevés samponnal, és megszárítom, 2 napot simán rá lehet húzni.
2017. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Használj száraz sampont:)
2017. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is használj szárazsampont a frufrudra.
2017. ápr. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez van:) en már megszoktam es 2 naponta hajat mosok, vagy ha mégse akkor csap alatt ami 10 perc alatt balzsmozással együtt meg van. lehet hogy külön érdemesebb megmosni mert nem vesz el sok időt, és akkor a hajad többi részét nem kell feleslegesen. nekem jo igy 2 naponta mert frufrum előtt is 3 naponta mostam tehát ez nem nagyon nagy változás. viszont a helyedben nem nagyon probálnék ki semmi ilyen citromos stb.. házi izét. nem megbízhatóak, nem sokat segítenek, esetleg rontanak a helyzeten. de ha szeretnéd próbáld ki majd meglátod jo-e.
2017. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!