Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindentől zsirosodik a hajam....

Mindentől zsirosodik a hajam. Csak sampont használhatok?

Figyelt kérdés
Már sokmindent kipróbáltam de csak kidobott pénzt, drágább hajbalzsamokat, hajspraket, de a hajam nem lett szebb tőlük, nem csillog ugy, hanem pár nap múlva tincsekpe tapad. Sztem nem jó a hajspray,se a hajbalzsam. Felesleges. Ti hogy vagytok vele? Nektek mitől szép a hajatok?

2017. márc. 9. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A zsíros hajat általában a hormonok okozzák. De belső oka lehet pl, a pajzsmirigy probléma is. Számos oka lehet.


Válts természetes, erős tenzidet tartalmazó samponra (balzsamot is). Fontos, hogy csökkentsd a hajmosás számát, heti 2 alkalomra. Ha már nagyon nem bírod akkor sampon, minden nélkül öblítsd át a hajad meleg (nem forró) vízzel.

Tudod baba hintőporral is tolni a hajmosások idejét. Jól közömbösíti az olajos tapintású tincseket.


Törekedj arra, hogy minél természetesebbek legyenek a samponok, balzsamok, hajpakolások.

2017. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Száraz hajra való sampont kell használni.
2017. márc. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a hajspay többet árt, mint használ. Minél kevesebb alkalommal mosd a hajad (heti 1*). Eleinte nagyon nehéz kibírni, de a hajad és a fejbőröd előbb utóbb meghálálja, hogy nem terheled feleslegesen :)
2017. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Heti egyszer szoktam még ha már nagyon zsírosnak tünik az sem szokott érdekelni. Nem akarom mérgezni a fejbőrömet, hogy utána meg kopaszodjak. Babasamponnal is probálkoztam már az nem habzik eléggé.


Amiben meglátom az SLS-t azt meg sem veszem hiszen nagyon ártalmas, víz után van közvetlen az összetevőkben. De azért csak olyan kell ami habosodik. Ti milyet használtok?

2017. márc. 11. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Caonatur sampon + almaecetes öblítés.
2017. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!