Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék lebarnulni? A...

Hogyan tudnék lebarnulni? A fehér bőröm ellenkezik a barnulás ellen.

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam, hogy eléggé fehér a bőröm, és emiatt nagyon sokan piszkálnak. Szoláriumot egyáltalán nem szeretném kipróbálni. Tavaly nyáron igyekeztem lebarnulni, de sajnos csak leégtem, és csak hámlani kezdett tőle a bőröm, de ugyanúgy fehér maradtam. Esetleg tudnátok ajánlani valamit, hogy hogyan tudnék lebarnulni? Engem is kiváltképp idegesít, hogy fehér a bőröm, és semmi színem sincs. Főleg, hogy közeleg a jó idő, a nyár, és előre kell készíteni a lengébb ruhákat. Tanácsot, tapasztalatokat szívesen olvasok!! :)

2017. ápr. 1. 21:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sajnálattal hallom. Nem gondoltál még rá, hogy ők csak lehúznak téged? Olyanok, mint egy kis mesebeli fekete felhő ami megy veled mindenhova és jól rádzuhog az eső. A felnőttkor egyik legjobb extrája, hogy lekoppinthatod a számodra fölösleges vagy egyenesen káros embereket. Csak egy tipp, gondold át megéri-e velük közösködnöd.
2017. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Végzős vagyok, hamarosan ballagunk, majd azután belevágunk az érettségibe. Igyekszem sikeresen leérettségizni, és ha végleg elmegyek ebből az iskolából, hatalmas súlytól fogok megszabadulni, ugyanis nem kell majd minden nap a kritikákat hallgatni, tőlük. Jobb esetben senkitől, de persze senkivel sem ilyen kegyes a sors. Sajnos az én iskolás éveim nem a legjobban teltek, több rosszat tudnék felsorolni, mint jót. Persze, a visszahúzódó és csendes emberekkel ezt teszik a nagyszájú emberek. De ezt a pár hetet már féllábon is kibírom! Ha négy évet kibírtam kiközösítésekkel, piszkálásokkal, úgy érzem, hogy ez a pár hét már meg sem fog kottyanni. Utána pedig azt hoz a sors amit... :) Egyet sajnálok. Ezek az emberek teljes mértékben elvették az önbizalmam.
2017. ápr. 3. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!