Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdekes barnulás. Ez ellen...

Érdekes barnulás. Ez ellen lehetne valamit tenni?

Figyelt kérdés

A múltkor kifeküdtem a napra egy órára, bekentem magam naptejjel. A karjaimat feltettem kb. 10 percre a fejem fölé és egy az egyben leégtek, valamint még az egyik lábam kívül egy csíkban, illetve a másik egy foltban.

Mostanra bebarnult és iszonyú rosszul néz ki, mintha koszos lennék, olyan. Nem lehetne ezt valahogy elhalványítani? Pl. citromlé? Mert shortot is hordanék, illetve toppokat ilyen nagy melegben, de elég hülyén nézek ki így jelenleg. Valami tipp, ötlet?

Köszönöm.


2012. jún. 24. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Napozz még egyszer, csak rendesen próbálj meg lebarnulni. Én a 'parasztpólómat' próbálom elüntetni.:DD
2012. jún. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg menj szoliba. Amúgy én is hülyén barnultam le, ahányféle nadrág/felső/cipő volt rajtam, mindegyiknél van rajtam ilyen fehér folt... :D majd hozzábarnul a többihez.


16/L

2012. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ahhh, jól van. :D

Köszönöm, remélem, "összebarnulok". :D

2012. jún. 27. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!