Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék lebarnulni? A...

Hogyan tudnék lebarnulni? A fehér bőröm ellenkezik a barnulás ellen.

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam, hogy eléggé fehér a bőröm, és emiatt nagyon sokan piszkálnak. Szoláriumot egyáltalán nem szeretném kipróbálni. Tavaly nyáron igyekeztem lebarnulni, de sajnos csak leégtem, és csak hámlani kezdett tőle a bőröm, de ugyanúgy fehér maradtam. Esetleg tudnátok ajánlani valamit, hogy hogyan tudnék lebarnulni? Engem is kiváltképp idegesít, hogy fehér a bőröm, és semmi színem sincs. Főleg, hogy közeleg a jó idő, a nyár, és előre kell készíteni a lengébb ruhákat. Tanácsot, tapasztalatokat szívesen olvasok!! :)

2017. ápr. 1. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy. Ez nem akarat kerdese, ha a borod ennyire feher, akkor te nem barnulsz, es kesz. Jobb ha keveset mesz a napra, mert nalad a borrak kockazata sokkal nagyobb mint a sotetebb boru embereknel. Meg egyszer, ez nem azon mulik hogy te nagyon szeretned, ez adottsag amin nem tudsz valtoztatni.
2017. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Testvéremnek is ilyen fehér bőre volt, egészen addig, amíg egyik nyáron kifeküdt napozni. Minden nap fokozatosan emelte a napon töltött időt. Eleinte 10-15 perccel kezdett, majd napról napra több időt volt napon. És sikeresen lebarnult, kifejezetten szép színe lett. Régóta kiakartam már próbálni, de sosem mertem két alkalomnál többször, mert féltem, hogy csúnyán leégek, mivel az a két alkalom is megviselt.
2017. ápr. 1. 22:11
 3/12 anonim válasza:
0%
Egy kis alapozó csodákra képes. Vagy kend be magad csokival, és akkor még a krampusz is irigyelni fog a barnaságod miatt. :D
2017. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Napozás = ráncok (majd később észrevehető lesz)

Csak példaként itt egy kamionsofőr bácsi képe, akinek mindig az arca egyik oldalát érte a nap a vezetés miatt. [link]


Vannak olyan bőrtípusok, akik nagyon nehezen barnulnak. De manapság már nagyon jó önbírnító cuccok vannak, amik nem roncsolják a bőrödet hosszútávon.

2017. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Rutinpók válasza:
Örülj neki, hogy fehér vagy !!!!!!!!!
2017. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha magamat olvasnám középiskolás koromban:D Én is ugyanezen mentem keresztül, beszólogattak a fehér bőröm miatt de barnulni nem tudtam. Aztán valahogy rájöttem hogy sokkal szebb a fehér bőr mint a szoliban égett narancssárga. Tudom hogy ez most nem segít semmit, meg szinte mindenki szolizik télen-nyáron de hidd el nem éri meg tönkretenni a bőröd csak azért hogy elvegyülj a tömegben. A fehér bőrön is szépek a nyári ruhák, aki ezért beszól az meg saját magát minősíti ezzel. Ne érezd magad szarul emiatt!!
2017. ápr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Önbarnító!

A napot, szolit meg hanyagold, nem ér annyit a barnaság h meghalj miatta bőrrákban.

2017. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Igyekszem elfogadni önmagam, csak elég nehéz a sok kritika mellett. De akárhányszor megszólnak érte, mindig azzal vágok vissza, hogy "ugyan, a fehérbőrű emberekre azt szokták mondani, hogy különlegesek", ezzel takarva a valódi véleményem. Mindig olyasmiket kapok, hogy ismerkedjek már a nappal, mert olyan vagyok, mint egy hulla, meg hogy nagyon rosszul nézek így ki.
2017. ápr. 2. 15:30
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem a böröddel van baj hanem a barataiddal, vagy akik kritizalnak. Egyaltalan nem normalis ilyet mondani, se türni. Kik ezek a tahók???
2017. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Olyan emberekkel vagyok körülvéve sajnos, akik megtalálják az emberben a hibát, de saját magukba nem néznek. Senki sem tökéletes, ez tény és való, de olyan világot élünk, ahol a tökéletlenség egy hatalmas nagy hiba olyan emberek számára, akik szintúgy nem rendelkeznek tökéletes külső adottságokkal és belső tulajdonságokkal. Természetesen nem csak a bőröm kritizálják ezek az emberek, hanem még ezen kívül sok belső/külső tulajdonságom. Pedig azt hinné az ember, hogyha már közel jár a 18-19 életévéhez, benő a fejük lágya, de sajnos sok embernél ez nem történik meg, és maradnak a 12-13 éves gyerkőcök szintjén... sajnos az én ismeretségi körömben 18 éves létükre a legelsődlegesebb dolog, hogy legyen kit piszkálni, kiközösíteni.
2017. ápr. 3. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!