Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A megritkult haj "visszadúsúlh...

A megritkult haj "visszadúsúlhat"?

Figyelt kérdés

Tartós alváshiányban szenvedtem, mivel 3 hónapon keresztül éjszaka dolgoztam. Nagyon dús hajam van, szóval nem feltünõ, de ez véglegesen így marad vagy van esély a regenerációra? Fiatal vagyok még.


F


2017. ápr. 1. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mas jellegu volt. Keratinos pothajat miutan kiszedtek a hajam 40%a maradt meg... Ha felfogtam kb egy fel kisujjnyi vastag volt. Egy ev alatt egesz hordhto lett. Mostmar 3. Eve kezd olyan lenne mint volt bar meg mindig nincs annyi kb csak 85%eredeti hajank ugy hogy folyamatosan ettem vitamint szoval szerintem biztos vissza dusul csak ne fesd meg be csi al vele semmi egyel helyesen es vegyel hajnoveszto vitamint 1-2ev max es vissza dusul:)
2017. ápr. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alpecin C1 sampon, rengeteg uj hajam nott tole. Babahajakkent jottek elo de hanar megerosodtek!
2017. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. ápr. 2. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!