Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mire figyeljek a szoláriumban?...

Mire figyeljek a szoláriumban? (aki válaszol, felpontozom)

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mire figyeljek oda szolárium előtt és után.

Előtte kenjek magamra naptejet vagy valamit?

Ha pattanásos vagyok, az baj?

Utána meddig nem szabad fürdeni?

Utána kenjek valamit magamra?

Esetleg egyéb tapasztalatok...?


2010. máj. 11. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

ne kenj magadra naptejet, barnulni mész. inkább kevés perccel kezdd.

pattanásokra kimondottan jó

smink és parfüm ne legyen rajtad. tisztítsd meg az arcod előtte

utána kb 3 órát várj a fürdéssel

utána betestápolózhatod agad

ennyi amit tudok írni

de vannak jó szolikrémek is. érdemes kipróbálni

2010. máj. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Hát nem mindegyik pattanásnak tesz jót sajnos, valamelyiket beleégeti a bőrbe, ja és ha sebed van, horzsolás, pattanásheg, friss műtét azt mindenképpen ragaszd le mert különben egy életre belilul és nem tűnik el.

Szoli előtt nem árt ha bőrradírral végigsúrolod magad, szebb lesz a színed és tovább is tart. Utána testápolózz.

2010. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
én a sunsave szoli olajat használtam szoliba!nagyon jó!gyönyörű barna voltam tőle....most már nem járok szoliba,kicsit pihentetem a bőrömet.....XD
2010. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
asszem minden szoliba van szolizáshoz kapható krém.és a sminked+a parfümöd töröld le tényleg.FONTOS!de ha nem sminkeled magad akkor is tisztítsd meg az arcod.naptejet semmiképpen ne használj!!!
2010. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha fekvőbe mész; mielőtt befekszel a szoliba,mindenképp töröld ki a szolit(szoktak rakni oda zsebkendőt meg szappanos vizet(azzal).

Nem baj,ha pattanásos vagy,nekem elmulasztotta őket a szoli.

Testápolót lehet kenni magadra utána.Előtte pedig kenhetsz ilyen barnulás elősegítőt(pl Dm-ben lehet kapni)

2010. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. máj. 12. 16:04
 7/9 anonim ***** válasza:
én a szolikrémemhez hozzákeverek egy csepp önbarnítót! ez sokkal hatásosab ugye pluszba.aztán nívea e-vitaminos aftersun habot kenek a testemre,arcomra,heti 1X megyek 5p-re mert félek a ráncoktól,bár már megjelentek 21évesen pedig sosem vittem túlzásba!azért vigyázz!
2010. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az első vagyok. határozottan érdekel, ki és miért pontozott le? mi a baj a válaszommal? szoláriumban dolgozom, tök megbízható infó. nem is értem.....
2010. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam, de valaki lepontozott téged is és a második válaszolót is. -.- nem is értem az ilyen embereket. -.- Na mindegy. Köszönöm a segítségeket! :)
2010. máj. 15. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!