Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tökéletes samponom, balzsamom...

Tökéletes samponom, balzsamom van. Mégis rossz, haj szagú a fejbőröm meg a hajam már másnap, nem merek már odabújni senkihez, mert tényleg nem jó a szaga. Milyen technikával lehetne ezt meg oldani?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 16:29
 1/10 anonim válasza:
23%
Ne használj se sampont, se balzsamot. Fölösleges. A haj mindent elintéz magának. Az elég, ha néha (hetente 1-szer mondjuk) lemosod vízzel, de semmi méreganyag nem kell rá. Lehet, hogy ezektől büdös, sőt valószínű. Egy egészséges embernek nem büdös a haja.
2008. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
kedves válaszoló! és szerinted a hajszálakra és a fejbőrre makacsul lerakódott koszt képes kioldani a víz?
2008. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
32%
Normális esetben mikor rakódik le az ember hajára kosz?
2008. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kell valamilyen sampon, ha vmilyen plusz ápolást szeretnél a hajadnak, akkor balzsam is nagyon jó. Használj olyat, amit nem kell kiöblíteni és így annak megmarad tovább az illata és remélhetőleg nem lesz hajszagú a fejbőröd/hajad.Ha ajánlhatom, akkor nagyon jók a Sunsilk hajkrémek, mert ugyanaz mint a balzsam, csak nem kell kimnosni őket.:)
2008. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
hát a szmog,a por..ezek szerinted elszállnak a hajad fölött?
2008. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet hogy mégsem olyan tökéletes az a sampon?? Én nem tudom milyet használsz,de nem lehet az ember haja büdös...főleg hajmosás után meg sztem sose! Ha tényleg igy van beszélj egy bőrgyógyásszal lehet hogy van vmilyen fertőzésed (van ilyen hallottam róla) s ő jobban fogja tudni4 sok sikert
2008. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért tökéletes, mert ezt külön ajánlották a hajamhoz, mert nagyon korpás és használ is.
2008. okt. 12. 18:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy túlságosan lelapul a hajad ezáltal nem szellőzik a fejbőröd???
2008. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de ez lehet!
2008. okt. 12. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálgass ki más sampont és balzsamot, hátha másikat jobban fogja szeretni a hajad.
2008. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!