Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a, , bajszommal"?

Mit csináljak a, , bajszommal"?

Figyelt kérdés

Nem szeretném említeni anyukámnak mert nekem kicsit kínos lenne...csak közleről lehet látni de engem zavar. hogy tudnám eltávolítani gyanta nélkül?

Mellesleg elnézést ha rossz kategóriába soroltam ezt a kérdést! 13/L


2017. márc. 16. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el DM-be, azt hiszem van ott pont erre gyanta.

Mindenképp gyantát használj, hacsak nem akarok szálanként kihúzogatni szemöldökszedővel :)

2017. márc. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tükörhöz mennyire van közel a fejed, mikor látod a bajszod? Szokott mások feje ennyire közel lenni a tiédhez? Mert ha nem, akkor hagyd csak.

Abban az esetben, ha észrevetted, hogy elburjánzott, és mondjuk a karod, hasad, stb szőrösödik erősebben, mindenképp szólj anyukádnak és kérd meg, hogy menjetek el nőgyógyászhoz ugyanis hormonzavarra utalhat. De mindenkinek van bajsza, azon ne parázz.


Én gyantázom amúgy, mert egyesével tépkedni baromira fáj, pedig intim gyantázom is szóval bírom a fájdalmat. De a bajusztépés nekem nagyon rossz ha csak csipesszel csinálnám. Lehet még szőkíteni is, de én lusta vagyok, így a legjobb megoldás a gyanta.


Ha mégis gyantázni szeretnél, leírom én hogy csinálom. Sima Veet hideggyanta csíkot veszek, lábra valót, és azokból vágok csíkot ollóval. Felmelegítem azt a kis csíkot, ketté szedem. Egyik kis cafattal az orromtól jobbra tépem, másikkal az orromtól balra eső szőröket. Érdemes előtte bepúderezni azt a részt. Majd utána kevés kókuszolajat tehetsz, nyugtatja a bőrt. Ja és este csináld, mert piros lesz és hülyén néz ki, de nekem reggelre elmúlik.

2017. márc. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőségem akkor kozmetikussal legyantáztatom.Ha nincs,akkor ez erősebb szálakat epilátorral a pihéket meg néha borotvával szoktam eltűntetni.
2017. márc. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!