Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a bajszommal? 14/L

Mit tegyek a bajszommal? 14/L

Figyelt kérdés
Már elég régóta eléggé látszik a bajszom és most már nagyon-nagyon idegesít. Anyunak mondtam is, hogy menjünk el kozmetikushoz legyantáztatni, de félek, hogy leszedi a bőröm és barna lesz tőle a szám feletti rész és az még idiótábban néz ki, mint ha bajszom lenne. (egyébként azért félek ennyire mert egyszer anyuval is ez történt és félek, hogy hasonló a bőrtípusunk és velem is ez történik)
2015. ápr. 16. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akasszuk össze, nekem is van:D

Szedesd ki csipesszel, vagy gyanta:)

2015. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem lesz semmilyen folt ott :) csak picit bepirosodik.es ennyi :) ne felj nyugodtan gyantaztasd le az nem faj annyira mint ha csipesszel csinalnak :)
2015. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedd ki csipesszel, attól se piros, se semmi más gond nem lesz.
2015. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább csipesszel kéne kiszedned, de a lényeg nem is a kiszedés módja, hanem hogy valóban lehetséges, hogy ott másabb színű lesz a bőröd.

Olyan ez, mint a szemöldök esetében. Ahol eredetileg nőnek szemöldökszálak, ámde ki van szedve, azon a részen sokszor halványabb a bőr. Lehet, hogy a bajszod alatt is ez lesz. De akkor legfeljebb egy sötétebb alapozót kensz majd oda.

2015. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!