Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 évesen mit csináljak a...

12 évesen mit csináljak a bajszommal? 12/L

Figyelt kérdés
12 éves vagyok még csak, de a szemöldököm össze van nőve, és a bajszom is látszódik. Sajna tényleg nagyon erős és sötét a hajam, így minden szőröm is, de tényleg nagyon rossz, szabad szemmel is látható a bajszom, és az összenőtt szemöldököm is-utóbbit emiatt még ki sem tudom fésülni-formázni emiatt. 12 éves vagyok, tudom, ilyenkor még nem lehetne kiszedni, mert csak erősebb lesz tőle, de nagyon zavaró. Anyukám szerint most fejlődésben vagyok, és jobb lesz, de én nem igazán hiszek neki, szerintetek?

2016. aug. 21. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
pödörd be
2016. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak gyantázd le. Meg a szemöldököd között is. De ne borotváld le, mert erősödik (szerintem).
2016. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar és anyukád is belemegy,akkor menjetek el az ő kozmetikusához a szemöldöködet szedesd ki,a bajszodat pedig szőkíttesd ki.
2016. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés, miért írtad le 3x hogy hány éves vagy?:D

A szemöldök nem fog attól erősödni, mert kivan szedve. Megkéred anyukád hogy szedje ki, vagy kozmetikushoz vigyen el. Nem kell hajszálvékonyra szedetni, csak ne legyen összenőve, legyen 2 formás szemöldököd. A bajszodat meg ha tényleg annyira durva akkor szőkíttesd ki. Bár én 21 éves koromba nem foglalkozok a bajszommal, nemhogy 12 évesen érdekelt volna úgyhogy ebben nemtudok hasznos tanácsot adni.

2016. aug. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (de sajna anyukám még ezer évig nem fogja megengedni, hogy borotváljam, gyantáztassam a szemöldökömet). Lehet, hogy a szőkítést megpróbálhaton😊
2016. aug. 22. 10:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Szemöldökcsipesszel szedegesd ki.

Nekem is van pár szál bajszom, kitépkedem. Ha egyszer megcsinálod utána már könnyű kordában tartani. Esténként kiszeded az éppen növő szálakat és kész is.


Egyébként semelyik szőrtelenítési módszertől nem erősödik a szőr.

Sokan azért hiszik ezt mert korán kezdenek szőrteleníteni és még nem fejeződtek be a hormonális folyamatok. Majd xy aki 12 éves kora óta borotválkozik 4-5 évvel később elakar menni gyantáztatni, megnöveszti a szőrét és meglepődik amikor meglátja a lábán levő dzsungelt. Egyébként is olyan lett volna neki, csak évek óta nem látta teljes hosszában azokat a pimasz szálakat.

2016. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!