Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilátort ajánlotok...

Milyen epilátort ajánlotok egy abszolút kezdőnek?

Figyelt kérdés
Eddig borotváltam magam, de olyan hamar visszanő, szeretnék venni egy epilátort. Nézegettem, de annyi márka, meg fajta van, és nem értek a dologhoz. Ti milyet ajánlanátok, ami árban elérhető, milyen márka a megbízható, és mennyire fáj az epilálás úgy egyáltalán? Elég alacsony a fájdalom küszöböm:D Milyen egy jó epilátor?
2010. máj. 9. 09:57
 1/4 anonim válasza:
Szerintem az szinte mindegy hogy milyet veszel, sógornőmnek van ilyen jégakusa amit annyit reklámoztak hogy jegeli a fájdalmat sokkal jobb lesz stb.. nem használ semmit, én is próbáltam, nekem full ugyan olyan min a másik, csak hideg. Az a lényeg hogy ne futamodj meg elsőre mert az a legrosszabb, főleg mert én pl teljesen bevoltam parázva a sok rémhírtől hogy mennyire fáj :D De egyáltalán nem olyan rossz, és ha egyszer túlélted utána sokkal-sokkal jobb lesz, láthatóan fognak vékonyodni a szőrszálaid és nekem egyáltalán nem is fájdalmas. :)
2010. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) én Braun epilátort szeretnék venni, de majd meglátjuk:)
2010. máj. 18. 10:41
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nos anno amikor én vettem epilátort, akkor énis így álltam a dolog elé. Abszolút mindegy télleg, hogy milyen márkájút veszel. Bár úgyhiszem gondold át, mert lehet nem fáj annyira, de mint írtad alacsony a fájdalom küszöböd és az epilátor a szőrszálaid egyenként tépi ki. Én ajánlanám a gyantát is. Bár azis fájdalmas, de nem tart olyan sokáig és valamelyest alaposabb is!:)

2010. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából a gyanta nekem kicsit macerásnak tűnik, ezért gondoltam inkább az epilátorra. A szépségért amúgyis meg kell szenvedni:) köszi neked is, akkor nagy bakot nem lőhetek egyik márkával sem, szerencsére!:)
2010. máj. 19. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!