Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúnak milyen epilátort...

Fiúnak milyen epilátort ajánlotok? 16F

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél epilálni?
2011. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mindent ahol szőr van,kivéve a középső részt és az arcomat,azt borotválom
2011. ápr. 2. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borzasztóan néz ki egy pasi csupaszt lábbal és karral, elég b*zis. Egyébként bármelyik márka jó, én pl. Rowentát használok. 15/L
2011. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenhol leszőrteleníted magad, az nagyon buztis lesz. És ezért megjegyzéseket (negatívakat) is fogsz kapni, ugye tudod? Vagy így csak ritkítani akarod a szőrödet? Különben inkább nagyobb márkák közül válogass, Philips, Braun, azok azért megbízhatóbbak.


15/L

2011. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem...nem teljesen akarom,hanem ahogy az utolsó mondta..csak ritkítani,mert úgy nézek ki,mint a jeti magyar megfelelője...
2011. ápr. 2. 20:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Braun van,és egész testre használom.Erős szőrzetem van és tökéletesen kiszedi,meg vagyok elégedve vele.

Ja,és sosem kaptam negatív kritikát,viszont a brutális szőrzetem miatt sokat.F.

2011. ápr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
semmiet...ne akarj úgy kinézni mint egy csiga:/
2011. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Epilátor helyett akkor inkább gyanta. Mert kb 10.000 FT-ért megveszed az epilátort, használod addig amíg ritkul a szőröd, utána nem használod, és így végül is pénzkidobás... Eladni nem biztos hogy eltudod utána. Vagy női rokonnak/ismerősnek odatudnád adni? Mert ha nem, akkor maradj a gyantánál.


15/L

2011. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a gyanta drágább. csak a 2 láb kb 2000 ft, és ha a kezét, meg a hátát stb. is le akarja akkor rohattul sok pénz lenne. epilátor jó. de elég viccesen fogsz kinézni, rövid szőrzettel, rövid gyatyába. pl mint 1 rossz b.uzi :D
2011. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 harisnyababee ***** válasza:

Az én pasim csak deréktól lefele borotválkozik. A bránert kezdte borotválni, de elég hülyén nézett ki, h ott csupasz, a combjánál meg dzsungel...Így hát leborotválta előbb a combját, de így ha lehet még gázabb volt, így lenyírta teljesen. Kezdetben furcsa volt( nem gáz/cinkes stb, hanem furcsa, vagyis inkább szokatlan), de hamar hozzászoktunk(igen, mindkettőnknek kellett..:)) és engem azóta kifejezetten taszítanak a szőrös virgácsok..:)

Am mi borotvát használunk, én meg még nagy ritkán szőrtelenítő krémet. Volt egy Philips epilátorom, kb 2szer használtam, de nem jött be, így eladtam. Nem bírom a fájdalmat...:P

2011. máj. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!