Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok érzékeny,...

Mit ajánlanátok érzékeny, problémás bőrre?

Figyelt kérdés

Szerintem érzékeny, problémás, száraz bőröm van, mert a homlokom és az orrom és az államon apró, egyforma nagyságú pattanások vannak (mind egyforma, sok és pici), ugyanakkor száraz a bőröm ezeken a területeken és hámlik. A homlokomon ehhez még tág pórusok is társulnak. Az orrom környékén vörös foltok vannak az arcomon kétoldalt. A többi helyen én normálisnak mondom az arcomat.


Vettem nemrég gyógyszertárban kapható vitaminos arckrémet, attól picit jobb lett, kevesebb lett a pattanás, meg mintha a vörös foltok is halványabbak, de ennél többet nem segített (1 hónapja használom).

Tudnátok valami terméket ajánlani rá, vagy hogy mit kezdjek vele, hogy szép legyen?


2017. febr. 10. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A garnier micellás víz(rozsaszin kupakos) 3in1 lehet segítene ugyanis nekem is az segített nekem is szaraz borom van piros foltok voltak a bőrömön tág pórusok miteszerek.. de miota minden reggel es este at torlom vele az arcom szinte hihetetlen de nagyon szep es nem kell sokat ra tenni belole a vattapamacsra szoval sokaig eleg is.. plusz én még nagyon ajánlom a garnier pure active 3in1 arctisztito gelt ami egyben borradir es maszk is en 1 heten 2szer 3szor szoktam hasznalni maszkkent es minden este furdes utan le mosom vele az arcom aztan johet a micellas viz. Remelem segit ha ki probalod:)
2017. febr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ha ennyire problémás a borod nehogy vegyel drogériában bármit is! Tele vannak olyan anyagokkal amikkel teljesen ki csinálod a borod!! Higgy nekem, ugyanez a gondom, en pórul jártam velük!

Nekem a kozmetikusom rendel mindig olyan kremet amit ő használ es azzal kenem magam.

Professzionális krém lenne jo, nem garnier meg társai.

2017. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!