Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót ajánlanátok...

Milyen alapozót ajánlanátok problémás bőrre?

Figyelt kérdés

A bőröm pattanásos, nem mondom, hogy iszonyat módon, de akad. A másik dolog tágak a pórusaim és ha lealapozom magam néha lyukacsos marad a bőröm mert a pórusokat nem fedi le az alapozó, és a harmadik ami zavar a kifényesedés illetve az hogy "fullad" a bőröm alatta.

Tudnátok segíteni, hogy milyen alapozót próbáljak aminek a fedése erős, de mégsem tapasztalok ilyen hatást?


2013. okt. 3. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon erős fedésű alapozót nem ajánlanék, mert ahhoz nagyon jól kell kontúrozni és pirosítani, hogy ne nézzen ki maszknak. A nagyobb bőrhibákra tegyél korrektort, szem alá egy kicsit világosabbat használj.

A tág pórusok miatt először használj primert, utána egy közepes fedésű alapozót, majd az egészet fixáld transzparens porpúderrel.

Pontos típust így nem tudok ajánlani, mert árakat nem írtál, azért ne ezen spórolj, úgyhogy az ilyen essence és hasonló kategóriájú dolgokat inkább ne erőltesd. Drogériában is lehet találni azért jobb fajtákat, de elég szegényes a színválaszték, úgyhogy a bőrszíned ismerete nélkül nem tudom. Amit szeretek, az az Astor és a Rimmel, de nagyon eltérő, kinek mi válik be. Ami sokaknak bejön és jó a színskála, a Bourjouis, abból is a Healthy Mix, de én színt se találtam és nekem az állaga sem volt szimpatikus.

Ha pedig kicsit többet is rászánnál, kérd ki a kozmetikusod véleményét, illetve az ilyen Douglas, MAC és hasonló üzletekben általában van olyan személyzet, aki tud segíteni az árnyalat és a típus kiválasztásában. :)

2013. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!