Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ilyen nagy fél méter...

Talicskázósisten kérdése:

Az ilyen nagy fél méter hosszú hajú punkerek mivel állítják fel úgy a hajukat?

Figyelt kérdés
Kakastarélyban feláll nekik, és én is olyat akarok de ide már szerintem nem elég a ii normál hajzselé.
2017. jan. 27. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajzsele, hajlakk, extrem esetben valami ragaszto.
2017. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A töve meg van kicsit tupírozva, úgy jobban megáll + jobba megfogja a hajlakk. Régen cukros vizet használtak úgy tudom, ma már tuti valami bika hajlakkot.
2017. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ilyen nagyon brutál hajlakkot vagy hajzselét milyen boltokban lehet kapni?
2017. jan. 28. 09:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Punkerek xddd

Mi szó ez ember :D

2017. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annak idején, mikor fiatal voltam és bőszen jártam mindenfelé punk koncertre, akkor általában cukros vízzel csinálták a kollégák. Aztán lehet volt még benne valami extra adalék, nem tudom, de erre határozottan emlékszem.
2017. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
A haverom fodrászkellékesben vett hajlakkal, extrém esetben tojásfehérjével és sörrel (!) csinálja. Múltkor lemértük, 32 centis taréja volt.
2017. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MocskosPunk válasza:

Bármivel a TROGERSÉGNEK SEMMI NEM SZAB HATÁRT

Haveromnak pl kézzel fel tupirozták és húsz ember köpte le szegényt (4óráig állt neki)

Volt olyan aki hajolakkal (nem ajánlatos le tört neki)

Álltalában hajlakk bármilyen drogériában lehet kapni a lényeg hogy 5 ős legyen ha van 6 os az a legjobb

2018. jún. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!