Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel es hogyan kell kezelni...

Mivel es hogyan kell kezelni a toredezett vegu hajat?

Figyelt kérdés
Nagyon toredezik a hajvegem, de viszont a tove nagyon zsiros!A fodraszom a Gliss Kurt ajanlotta, de en itt nem kapok olyan termeket, ha esetleg van egy oladal ahonnan ilyen termekeket leht rendelni, megkoszonnem ha feltuntetnetek!!koszi elore is
2008. okt. 8. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is vágasd le a hajad, míag látszik a töredezés. Aztán menj be a fodrászkellékeshez, kérj tőle hajvégápolót.


A Gliss Kur erre nem jó!!!!

2008. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Én nem ajánlom neked a Gliss kur-t,nekem nem vállt be.Igazából a fejbőrre lehet kapni fejbőrápolót,ami sztem szupii:))

A hajadat hajvégápolózd,de rendszeresen vágass a végéből,mert a hajadvége az úgy nevezett "öreghaj" már régóta ott van és ezért törik:))

2008. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gliss Kurt szerintem lehet kapni mindenhol. Nagyobb boltokban, spar, auchan, cora, tesco meg dm, rossmann... De tényleg nem olyan jó. Nekem az avonos hajvégápoló szérum jött be!
2008. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, a töredezett hajvégeket mindenképpen le kell vágni, különben tovább szakad a hajad a törés mentén.

A töredezett hajvégekért sok minden felelős. Hajszárítás, hajvasaló, erős napfény, hajfesték (!) és egyéb kémiai anyagok.

A fejbőröd olyan olajokat és anyagokat választ ki amik védik a hajadat, de ez is nagyjából csak az első 10 centit védi, a hajvégekig nem ér le. A boltokban lehet kapni hajtöredezettség gátló szert vagy balzsamot. Nem tudom melyik a legjobb, a fodrászodban talán megbízhatsz, de a legtöbbnek fogalma sincs a hajápolásról.

2008. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres hajvágás/legalábbis a töredezett végét/,és szilikonos hajvégápoló.A balzsam csak zsírosítja az amúgyis zsíros hajad.Azt ne használj!
2008. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A göndör haj is nagyon törik!

Nekem is az avonos vált be!

2008. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem nem vált be az avonos
2009. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a gliss kurnak van 1 folyékony hajvégápoloja 1819 ft azt mondsátk az jo én még nem használtaam
2009. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!