Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy megmaradjanak benne a hajsütővel készített loknik?

Figyelt kérdés

Alapból hullámos a hajam, de nem szeretem így, úgyhogy vagy kivasalom, vagy hajsütő vassal begöndörítem, Ha kivasalom, az egészen addig megmarad, amíg víz nem éri, de ha besütöm és lefekszem aludni, reggelre teljesen kiegyenesedik, hiába fújom be hajlakkal. Mit csináljak, hogy megmaradjanak a loknik? Közvetlenül besütés után kb. így néz ki:


[link]


Előre is köszi a segítséget! :)


2010. máj. 2. 13:24
1 2
 11/11 anonim válasza:
Hát ezekbe semmi segitség nincs amiket irtak, mert sztem ezeket te is végig játszottad. Én meg azt mondom Neked, ne b...d szét a hajad a sok kenceficével,hővel plusz hetente vehetsz hajhabot, lakkot meg minden szart. Tapasztalat: nekem is irtó szép fél óráig utána bumm a sulya kihuzza. Ez van szivem :S
2013. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!