Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy megmaradjanak benne a hajsütővel készített loknik?

Figyelt kérdés

Alapból hullámos a hajam, de nem szeretem így, úgyhogy vagy kivasalom, vagy hajsütő vassal begöndörítem, Ha kivasalom, az egészen addig megmarad, amíg víz nem éri, de ha besütöm és lefekszem aludni, reggelre teljesen kiegyenesedik, hiába fújom be hajlakkal. Mit csináljak, hogy megmaradjanak a loknik? Közvetlenül besütés után kb. így néz ki:


[link]


Előre is köszi a segítséget! :)


2010. máj. 2. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ezen a képen egy loknit sem látok..
2010. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez a haj loknis: [link]


Amit te mutattál, azt is ellehet készíteni hajsütővassal de másképpen... Én megmosom a hajam, egy nagy adag hajhabot masszírozok bele. A hajsütőre kis tincseket tekerek a sütőre, az ujjammal fogom a hajvégemet, majd letekerem róla. Ha készen vagyok vele, akkor sok hajlakkot fújok rá.

Itt egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=pKZyIXIyS74

2010. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
-sütőre
2010. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a
2010. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de ettől még nem fog neki olyan szépen megmaradni másnap is
2010. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. tudom, hogy azon a képen nincs 1 lokni se, pont ez a problémám: besütés után valameddig olyan lesz, mint a képen a csaj haja, másnapra meg kiegyenesedik. de tisztában vagyok vele, hogy mi a lokni :)
2010. máj. 2. 15:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem marad GÖNDÖR a hajad, mert a súlya miatt kirúgja magát ismét egyenesre.. Ez ellen sok mindent nem tudsz tenni, max levágatsz belőle.
2010. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Hát nekem ha telirakom habbal és hajlakkal még harmad nap is olyan... Pénteken volt ballagásom és még most is olyan a hajam, mint akkor.
2010. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugy szoktam h külön a hajtincsekre is fújok hajlakkot feltekerés előtt. Tehát megfogok egy tincset, befújom majd tekerem, aztán egy újabb tincs, fújom stb stb. Elég macerás de azt vettem észre így több ideig tart mintha csak a végén fújnám rá egybe a hajlakkot.

Rem tudtam segíteni

2010. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
majd kipróbálom =) köszi a segítséget mindenkinek! :)
2010. máj. 4. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!