Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » ASAMI hajnövesztőt próbálta...

ASAMI hajnövesztőt próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
[link]

2016. dec. 2. 00:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én is ma láttam éppen a hirdetésüket valamelyik oldalon, gondoltam belépek, körbenéztem és valóban elég megbízhatónak tűnik, de azért ott van bennem a félsz, nem is a pénz miatt, mert végül is nem kérnek annyit érte,megfizethető,de hogy VALÓBAN újra kinő a haj, nos szeretnék ebben hinni! Én lehet jövő héten megrendelem, szerintem mindenképp kipróbálom,mert most veszíteni nem veszítek vele.
2016. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is feldobta facebookon, bár fogalmam sincs hogy honnan szedték hogy kopaszodom. :D


A következő dolgokat figyeltem meg:


[link]


[link]


1) Nézzétek meg a véleményeket alul, ugyanazok a képek, csak különöző nyelven, és az emberek neve is le van fordítva

2) Bármelyik menüpontra kattintasz ezen a kamu életmód magazinban, mindig a megrendelőoldalra jutsz.

3) Pénzvisszafizetési garanciát vállalnak, és nem kérdeznek semmit, amennyiben

a - 10 napon belül küldöd vissza

b - bontatlan csomagolásban

c - ésszerúen megindoklod.


4) Csak korlátozott számban akciós, most épp 5 csomag. Vajon holnap mennyi lesz? :)


Nem azt mondom hogy átverés, hanem azt hogy ha 2011 óta gyártják és ilyen jól működik, akkor miért nincs vele tele a sajtó, meg úgy minden.


Inkább kipróbálok egy csalán sampont, meg a D vitamint. Ez is abból van. :)

2016. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

AZ ÁRENGEDMÉNY EDDIG ÉRVÉNYES:... Na itt mindig 45 óráról számol vissza, illetve kis ablakban kiírja hogy éppen honnan vásároltak.


Meg hogy mennyi db maradt. Kiírta hogy 7, de alul meg 5-öt írnak ugye.

2016. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Valaki esetleg már rendelt? Észrevételek?
2016. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
NE higgy ilyeneknek ! Ha tényleg genetikai hajhullásod van akkor nem fogja se ricinus olaj se vitamin megállítani, meg semmilyen természete összetevő.Egy hatásos szert tudok ajánlani ami nekem használt és nem ilyen humbug Foligan P5 a neve.8 ezere jön ki szállítással 3 hónapra elég és használni fog.
2016. dec. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én is használtam minoxidil tartalmú hajnövesztőt - mint az előttem lévő hozzászóló - 9 hónapig bőrgyógyász ellenőrzése alatt. 9 hónap után a bőrgyógyász mondta hogy hagyjam abba mert semmit nem hat (rám). Valakinek viszont használ. Szóval ez is 50-50% hogy beválik-e.
2016. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kereskedők az emberek butaságára építenek.

1. a hirdetésben a percek másodpercenként múlnak, és valóban minden ablakmegnyitáskor újraindul a 45 óra, ami ennélfogva 45 perc.

2. Ha valami vagy hat vagy nem hat, akkor nem mindig 50-50% az esély. ahogy azt az emberek (matekból nem túl erős) többsége hiszi. Ne keverjük össze az egyenletes eloszlást a karakterisztikussal!

2017. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kadlecsik imre válasza:
Szevasztok! Na vegre valaki hozza tud szolni a kerdeshez azaz en.igen en hasznalok asamit! Amit irok az nagyon igaz,35 eves vagyok es 18 eve kopaszodtam meg annyira hogy azota 0 as geppel vagyok kenytelen vagni. A fejemen mindenhol van haj,de a fejteton nagyon megritkult ami egy 17 eves gyereket iszonyat megviselt ezert sok penzt koltottem ra de semmi eredmeny. Amig ki nem dobta nekem is a faceb a reklamot,es valahogy azt ereztem ezt ki kell probalnom. Nem rizsa emberek de a masodik napon egy haveromnal mostam a kezem a furdojebe es meglattam a tukorbe hogy pihesedik a fejem. 18 ev utan ujbol no a hajam. Ezt fenykepekkel tudom igazolni. Ket hete hasznalom es Ne azt kepzeljetek hogy ugy nezek mar ki mint csubakka,de mar a munkatarsaim eszrevedtek hogy dusul a hajam. Azota ujabb hajszalak bukkantak elo a semmibol es remelem ez folytatodik is. Nem vagyok marketinges sem kereskedo,itt a nevem kadlecsik imre ( jimi)
2017. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kadlecsik imre válasza:
Meg annyit irnèk hogy a nagyanyam az anyam es ugye en is koran megkopaszodtam,ezert nyugodtan kimondhatjuk hogy ez genetikai kopaszodas.
2017. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 mobilon 25-től indul, és nincs kiírva az időegység. Szerintem a webprogramozó vicces kedvében volt :D
2017. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!