Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, a szemérem ajkak...

Lányok, a szemérem ajkak körül hogyan szoktátok leborotválni?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem tudok vele megbírkozni. Kicsit befelé hajlik, és olyan, mintha belül is szőr lenne. Próbálom vágdosni, de olyankor meg szúr. Borotvával meg nagyon nehezen férek hozzá. Esetleg elektromos borotvával le lehet szedni? Vagy szőrtelenítő krém?
2016. nov. 28. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos ott nekem is ilyen,ráadásul nagyon erős a szőröm.
2016. nov. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu.
2016. nov. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Borotva, az elektromossal én nem merek azokra a részekre menni, meg azzal nem is sima. Hát nem egyszerű, pláne ha mondjuk bekenem borotvahabbal, akkor még csúszik is és meg se bírom fogni :/.
2016. nov. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát először is csak éles borotvával, ami könnyen leszedi még. Én a szeméremajkaim közé két ujjamat beteszem, hogy védjem ott a belsőbb dolgokat es óvatosan meg lehet csinálni azért.... A barátnőm gyantáztatja... na az hogy fájhat... mondjuk azt mondja már megszokta és gyengíti is a szőr növekedést
2016. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lefogom a kisajkakat meg a csiklot, a nagyajkakat szethuzom es ugy meg lehet csinalni jo eles borotvaval, csak tobb iranybol at krll menni rajta
2016. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!