Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dobozos szőkítővel nem lehet...

Dobozos szőkítővel nem lehet leégetni a hajat, ugye?

Figyelt kérdés

Syoss lightenerrel szeretném kiszőkíteni, majd ráfesteni egy sötétszőkés hajfestékkel.

Mindkettő dobozos hajfesték, ha a színt elrontom az még annyira nem gond, de ugye annyira nem tudom elrontani a dobozos szőkítővel, hogy kihulljon a hajam, vagy így 'szétmáljon' tudjátok :D


2016. nov. 26. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ milyen állapotban van a hajad. ha már így is szarrá szőkített, roncsolt akkor leéghet, de ha nincs baja és egészséges akkor egy doboz szőkítőtől nem fog leégni:)
2016. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sosem szőkítettem még, de volt már festve sötétebb színekre. Szerintem jó állapotban van. :D

De amúgy az elképzelés jó? Mármint hogy a dobozos szőkítő után rögtön festem a sötétszőkével. Így kell nem? :D

2016. nov. 26. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor nem lesz belőle gond. milyen színű most a hajad? az elképzelés teljesen jó, de ha nagyon sötét a hajad (fekete-sötétbarna) akkor lehet kell neki két szőkítés. de ha középbarna vagy annál világosabb akkor elég neki 1 és mehet rá a szín.
2016. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :)

Világosbarna a hajam, de rengeteg benne a vörös pigment. Gondolom narancssárgára vagy csibesárgára fogja leszívni a hajam. Azt már befogja a sötétszőke hajfesték? Ilyet szeretnék: [link]


Vagy teljesen platinaszőkére kell szívatni előtte?

A két festés között kell pihentetni?

2016. nov. 26. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:
azt már szépen leszívja ez a syoss, nem baj ha nem lesz platina, a sárgát vagy világos vöröset már teljesen jól befogja a sötétszőke. a lényeg hogy a festék amit majd ráteszel hamvas árnyalatú legyen, szóval .1-re végződjön a színkód. pihentetheted egy pár napot ha van rá lehetőséged és nem kell sehova menned de nem muszáj, az eredményt nem fogja befolyásolni:) nagyon szívesen, remélem jól sikerül majd
2016. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :)
2016. nov. 26. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
A Syoss az egyik legszarabb szőkítő. Annál jobban csak a Kallos a rosszabb.
2016. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom az, hogy olyan dobozossal lehet tönkretenni, amiben van por.


Vannak por nélküli szőkítők, nekem a Palette jött be legjobban. Igen, csibesárga lesz, ha először szívod le.

Nem ártana havasítót beszerezni, mert ez a szín ezüstösen csillog.


Viszont én is próbáltam ilyesmire. Szőkére van festve a sötétbarna hajam évek óta. Olyasmit vettem, mint amit linkeltél, és sötétbarna lett.


Szőkíteni a legegyszerűbb. Utána befesteni, eltalálni a jó színt. Na, azon lehet sokat bukni. Mert ha sötétbarna lesz, szívhatod le megint, aztán van csibehajad, amit szintén be kell valamilyenre festeni.

2016. nov. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Befestettem



SIKERÜLT

2017. jan. 22. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!