Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon problémás a hajam,...

Nagyon problémás a hajam, tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megpróbálok mindent részletesen leírni. A helyzet az, hogy a hajam alapból vékony szálú, hullós, felül a tövénél nagyon zsírosodó, lent pedig inkább száraz és töredezett. Egy ideje abbahagytam a balzsamozást ami a zsírosodáson nagyon sokat segített, azóta sokkal kevésbé zsírosodik, jobban száll, frissebb, viszont nagyon nehezen fésülhető, ami állítólag a száraz hajra jellemző, nekem mégis nehéz. Ilyenkor akaratlanul is sok hajszálamat kitépem/kihullik, és amióta abbahagytam a balzsamot, azóta a tövénél is elkezdett töredezni, olyan, mintha vasalnám rendszeresen.

Viszont nem szeretnék visszaállni a balzsamozásra mert a hátrányok ellenére még mindig sokkal tisztábbnak, kellemesebbnek érzem a hajamat, de nem szeretném kitépni, és a töredezés sem túl jó a tövénél. Óvatosan fésülöm, akár fél órákat is szánok a kifésülésére, de sajnos ezt nem tudom megakadályozni.

Van tippetek, mit csináljak? Golf zsírosodás elleni balzsamot használtam, attól lett olyan zsíros, pont az ellenkezőjét váltotta ki. Szokjak le a balzsamról végleg, de akkor mi a teendő a többi problémával?

Köszönöm a válaszokat!



2016. okt. 28. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jobbnak érzed balzsam nélkül, ne balzsamozz,a többi problémára pedig van megoldás: hajdúsító,kifésüléskönnyítő, kókuszolaj,e-vitamin,stb., de érdemesebb lenne a fodrászodtól tanácsot kérni😉
2016. okt. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
balzsam helyett használj pakolásokat. például a mézes, tojásos, banános pakolás nagyon jót tesz a töredezett hajnak. és/vagy használj olajokat. kókusz, ricinus, oliva stb. (arra vigyázz hogy csak akkor használj banános hajpakolást ha tökéletesen letudod turmixolni, mert ha darabkák maradnak benne egy örökkévalóság kiszedni. tapasztalat.)
2016. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. nov. 1. 18:45
 4/4 anonim válasza:
Én is a pakolást ajánlom. Nekem a gliss kur pakolások nagyon beváltak,és nem zsirosodik tőle a hajam
2016. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!