Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvágóval le lehet vágni a...

Hajvágóval le lehet vágni a hajat hogy úgy nézzen ki mintha leborotváltam volna?

Figyelt kérdés

Helló 18vagyok és nagyon kopaszodom de nem merem leborotválni a hajam mert félek hogy kipattogzik a fejbőröm,de hajvágóval nem tudom hogy le lehet úgy vágni hogy ne legyen 1.000.000 kis fekete pont a fejemen?

!Elsősorban olyanok írjanak akik szintén kopaszok szeretném tudni hogy oldották meg előre is köszi!


2010. ápr. 25. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:

nem hinném hogy le tudod


párom "kopasz",hajnyiróval nyirja,távtartó nélkü,de fél mm igy is marad


ami tudsz,az az hogy hajnyiroval lenyirod,és utána borotvával...de sztem elsőre ne magadna,megvágod ugyis sokszor...

2010. ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sia!

az az igazság hogy szerintem ha 0-sal levágod akkor is fog látszani a picike szőr.

most komolyan bőrfejű szeretnél lenni?


[link]

2010. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!