Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváltam a lábam anyu...

Leborotváltam a lábam anyu tudta nélkül. és most nem merem neki elmondani. :S Nagyon félek hogy mérges lesz vagy ilyesmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, lehet hogy észre sem veszi:) a mégis, akkor mond, hogy már mindenki borotválja, és nem szeretnéd, ha leszólnának amiért te nem borotválod és reméled nem haragszik:)

puszi

2011. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
mondd neki, hogy te így érzed jobban magad, de biztosan nem fog haragudni emiatt.
2011. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kel elmondani. Észre fogja venni. Haragudni nem fog, hiszen nincs rá oka. Ha csak nem az ő borotváját használtad. De akkor is meg fog bocsájtani.
2011. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy :) Amúgy szerintem nem fog haragudni ezért, bár nem ismerem anyukádat, de hát ez nem olyan ördöngősség volt:P Mond neki, hogy nagyon kellemetlenül érezted magad úgy, ezért borotvltad le.
2011. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért hány éves vagy? Miért haragudna rád e miatt nem követtél el semmilyen bűnt!:)
2011. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem ha észreveszi sem fog szólni semmit.
2011. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Az én anyám haragudott és nem engedte,hogy kozmetikushoz járjak és legyantáztassam. Ezáltal megerősödött a szőröm, mint az állat és most meg szenvedek.

2011. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha fiú vagy, akkor megértem, ha haragszik. Meg ha nem saját borotvát használtál is. XD Amúgy meg majd észreveszi, aztán kiderül mi lesz. Sok köze hozzá nincs végülis.
2011. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
12,5 éves vagyok..lány és saját borotvát használtam..
2011. máj. 24. 15:32
 10/16 A kérdező kommentje:
már montam korábban anyának ezt de aztmondta hogy nem és méd szőkiteni sem engedi meg...:/ és már az osztálybol mindenkinek levan borotválva és nagyon idegesitett engem... és nagyon félek elmondani neki nem tudom hogy mit mondjak neki...:S
2011. máj. 24. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!