Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváltam a lábam anyu...

Leborotváltam a lábam anyu tudta nélkül. és most nem merem neki elmondani. :S Nagyon félek hogy mérges lesz vagy ilyesmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 13:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

azért ha teheted, majd a későbbiekben inkább gyantázd/epiláld, mert a borotva nagyon erősíti a szőrszálat (egyre vastagabb és feketébb fog kinőni), és ráadásul pár napon belül borostás lesz.

szerintem nem fogja észrevenni, ha meg mégis, akkor vonj vállat és mondd azt, hogy "nézd anya, szőrös volt, nyár van, így nincs önbizalmam rövidnadrágban járkálni, és nem akarok egész szünetben feszengeni az utcán"

2011. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem tudom most sem hogy mit tegyek?: halgassam el,vagy mondjam el..?:/ mert félek ha elhalgatom mérgesebb lesz.. ha meg elmondom lehet nagyon mérges lesz ... lehet megtudnánk beszélni a dolgot.
2011. máj. 24. 17:20
 13/16 anonim válasza:
Ne félj elmondani neki.Ez nem olyan nagy dolog.Én már 11 évesen is borotváltam a lábam.Nem is szóltam anyának majd csak utána.Bejelentettem neki,hogy leborotváltam a lábam és kész. :D
2011. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
és mit mondott? :OO
2011. máj. 25. 14:54
 15/16 anonim ***** válasza:
jah és azt ne hidd el, hogyha leborotválod a lábat, akkor megerősödik a szőr. Ezt vmi nagyon pihent agyú gyökér találta ki
2011. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hát nekem nem mondott semmit, azon kívül hogy jólvan :)
2011. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!