Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ritkuló hajra mit javasoltok?...

Ritkuló hajra mit javasoltok? Parázok ettől nem akarok kopasz lenni : P

Figyelt kérdés

Nem régiben észrevettem hogy a forgómnál kicsit ritkább a hajam.


Néztem a neten hogy ez több okból is lehet, mivel nekem így szinte hirtelennyébe, és mivel 18 éves vagyok reménykedek abban hogy visszafordítható.


Mi a legjobb erre? Valami sampon? Vitamin? Vagy mi? (alapból szetintem vitamin hiányom van szóval az nem ártana)


És ha lehet hogy, hol lehet ezeket beszerezni.



2016. szept. 5. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Bánfi hajszesz,sampon.

Egyél sok olyan dolgot amiben van vitamin.Vagy menj el a gyógyszertárba és vegyél valamit.Dmbe is lehet kapni olyat ami a hajra van.Nincs vashiányod? Csak mert attól is hullhat. És most hogy közeleg a tél ne felejtsd el a vitamin bevitelt. Ez nagyon fontos! Nem csak télen.

2016. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az örökölt hajritkulás sem zárható ki...
2016. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oké kösz. Hát leghamarabb akkor a vashiányra próbálok szerezni valamit. Mert ahogy utána olvastam most, a fáradság és az étvágytalanság is ráhat, és észlelhetők ezel nálam.


Amúgy hol tudom megnézni a vashiányt/vérstegénységet? Sima orvosnál is?

2016. szept. 6. 17:14
 4/6 Mta válasza:
Nekem is ilyen problémám van azóta javult a helyzet? Bevált valamilyen módszer?
2020. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát Minoxidil-t használok, krikland, és foligaint.De sajnos már sok mindent az én esetemben nem tudnak használni mert valahogy nekem nagyon erősen hullik, és ritkul. Szóval csak ilyen szint fenntartásra jó.

Ezen kívül néha néha szedem a dm-es haj kapszulát. Más csodaszer annyira nincs. Max még több vitamin, de drága cuccokat nem szabad venni, az is max a minixodil.

2020. júl. 6. 21:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja viszont most nézem hogy a kérdésnél még csak találgattam xd. Szóval a minoxidilt csak akkor ha örökletes hajhullás. A dm-es vitamint meg alapból is jó dolog, biotin, Fűrészpálma, ami a vitamin hiányra is jó, és ha esetleg rendes kopaszodásról lenne szó.
2020. júl. 6. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!