Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Élvezeti teának mit javasoltok...

Élvezeti teának mit javasoltok? (Tehát ha nem akarok gyógyhatást elérni a teafogyasztással? )

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az ízlésednek megfelelő minőségi, szálas teát válassz.
2016. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Ehhez tudni kellene, hogy milyen teákat szeretsz. Egy ismerősöm tradicionális kínai (vagy indiai? nem vagyok benne biztos) teákat szokott inni gyűszűnyi csészékből, és nagyon szereti. Én is megkóstoltam, szerintem borzalmas. Lehet, hogy igénytelenség, de akkor már iszom valamilyen gyümölcsteát, a teekanne és a milford mindegyik fajtáját imádom filteresben is, de a sima szálas zöld teát is.
2016. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Igen, szálas teákat szoktam vásárolni.


Rengeteg gyógynövény van itthon, de most olyan italt szerettem volna, amit csak úgy megiszik az ember - de valószínűleg mindegyik növénynek van valamilyen (gyógy)hatása, ugye?


Amúgy mindenféle ízű teát elfogyasztok, főleg, mivel eddig gyógyhatásuk miatt ittam ezeket, de most "csak úgy" ittam volna.


Akkor: víz?

2016. ápr. 23. 16:16
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
En szoktam citromos feketeteat csinalni, kihuteni es almat vagy barackot vagy kortet leturmixolni benne. Vagy ugyanezt bodzateaval. Ice tea hazilag!
2016. ápr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket.
2016. ápr. 23. 17:11
 6/14 Béla211 ***** válasza:
54%
Én a sima csipkebogyó teát szeretem a legjobban.Ízre szerintem az a legfinomabb.
2016. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is finom. Mostanában szoktam is iszogatni.
2016. ápr. 23. 21:18
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
én menholost vagy citromost vagy zöld teat szoktam egeszseges is
2016. ápr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem mintha kicserelnenek, mikor orvosi citromfuteat iszom. Tokeletes a mhelyi stresszre.
2016. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Béla211 ***** válasza:
Ez igaz nagyon jó nyugtató hatású és ha nem tud valaki elaludni érdemes vacsora után meg inni egy pohárral két hét után sokkal jobban fog tudni az ember aludni.
2016. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!