Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg ennyire"kötelező" az...

Tényleg ennyire"kötelező" az alapozó?

Figyelt kérdés

Minden ilyen sminkkel kapcsolatos válaszban ott van az,hogy használj alapozót,korrektort stb.

Nos én egyiket sem használom,akkor én most igénytelelen lennék?

Kicsit pattanásos s bőröm,az orrom pedig eléggé miteszeres,de sajnos nem tudtam még eddig mit kezdeni vele,majd manapság készülök kozmetikushoz elmenni.

Pénzem nincs ilyen hiper-szuper alapozókra,gagyit pedig nem kennék magamra,mert azzal csak ártanék a bőrömnek.

Másrészt pedig amikor van rajtam alapozó(ünnepségeken)akkor furcsán érzem magam,mintha valami maszk lenne rajtam.


Szóval ti mit gondoltok erről?

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv!


2010. ápr. 19. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Én hasonlóképp vagyok vele, nem használom, furcsa ha van rajtam és sajnálom is rá a pénzt. Egyetlen egyszer viseltem el, tablóképfotózáskor:) Ez nem igénytelenség, szerintem jobb a bőrnek ha nincs agyonkencézve ilyesmivel.
2010. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az alapozó nem pattanásokra és mitesszerekre való, csak ront a helyzeten bármilyen drága márkás antibacis akármi is.

A korrektor az más, az pont pattanásokra való. Azt használj ha rossz a helyzet de másra nincs szükség.

2010. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát..ha patis vagy és rendesen mitesszeres az orrod az bocs, de elég ronda lehet és igénytelennek is hathat igen.énsem hazsnálok sem alapozót, sem púdert sem korrektort, azaz azt igen, ha kijön 1-2 nagyobb patim. de az én bőröm ápolt, nem pattanásos, nem mitesszeres....és nem veszek drága cuccokat egyáűltalán, sőt....nemis hazsnálok semmilyen kozmetikumot az arcomra. 1 db bőrradírom van, azt hazsnálom hetente, ezenkívül kamillával gőzölögtetek. ennyi. a bőrradírom 400 ft volt
2010. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Miért lenne kötelező az alapozó?

Sztem úgy vagy szép ahogy megteremtett Isten.

Így vagy a természetes. Bár ünnepekkor azért lehet feltenni egy kisalapozót, de mindennap sztem nem kötelező...!

Egyébként akik sokat kenik magukat mindenféle kenceficével, sminkelik magukat naponta, azoknak majd megtapasztalja a bőrük 15-20 év múlva..

2010. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3. válaszoló. remélem te nem szőrtelenítesz, nem fested magad, nem formázod a hajad, és semmi ilyesmi, mivel úgyis úgy vagy szép ahogyan megteremtettek. vagy neeeeeeeeem???
2010. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dehogy kötelező... Engem az irritál a legjobban, amikor 14-15 évesek írják, hogy hát az alapozó muszáj...

Hétköznapra szerintem teljesen felesleges, főleg nappal annyira porcelánbabafej feelinget kelt. :S

Én csak akkor használom, amikor bulizni megyek, hogy az erősebb éjszakai smink egységesnek nézzen ki. De akkor sem viszem túlzásba.

Ha meg kijön valami kiütés a fejemen-hát ez van, megesik, nem rontom tovább a helyzetet azzal, hogy még rákenek valami cuccot ami eltömíti.

2010. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele.Nem szeretnék venni,mert úgy érzem elrejti a valós arcomat.Nem értem miért használnak ennyien,inkább a természetes arcukat mutatnák meg.
2010. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem a festék undorító!:S
2010. ápr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem igénytelenség... Jobb, ha hagyod lélegezni a bőröd(főleg ha ilyen sok gond van vele, amiről nem tehetsz!). Ne kenj magadra kencéket, ha nem akarsz, nem kell megfelelni. Tisztitsd a bőröd, és nem lesz gond, erre vannak már egész jó termékek is. :)
2010. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már tényleg kezdtem azt hinni,hogy én vagyok az igénytelen!

De én is azt gondolom,hogy akármilyen márkás is egy termék,attól függetlenül ott van az arcon és nem tesz jót neki.

Köszi még egyszer a válaszokat!

Üdv!

2010. ápr. 20. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!