Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, help! Pár hónapja...

Lányok, help! Pár hónapja hirtelen totál pattanásos lett a bőröm arcon és háton. Már rég túl vagyok a kamasz koron, mi a fene lehet ez?!

Figyelt kérdés
A legtöbb ilyen bőr alatti dolog, ami az istenért sem akar elmúlni... A kisebbek kifakadnak, de azok után pedig olyan hegek barna foltocskák maradnak amik meg az istenért sem múlnak el hónapokig sem. Ilyen eddig sosem volt, vagy ha volt, akkor is normálisan elmúlt pár nap után... Ilyen hogy hónapokig horribilisan nézek ki, amikor mindenki irigyelt, hogy milyen gyönyörű a bőröm most kb derült égből villámcsapás. Valaki tapasztalt már ilyet? Mi ez?! Nagyon kétségbe vagyok esve... Lányok valaki aki hasonló cipőben járnak, mi erre a megoldás? :c
2016. aug. 11. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy az esély rá, hogy valamilyen allergia áll a háttérben, szerintem. Legalábbis nekem hasonlóak a tüneteim, ha valami olyat eszem amire allergiás vagyok.
2016. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg ért valami stressz? Megfelelő mennyiségű vizet iszol? Egészségesen étkezel?

A meleg hatására is beizzadhatott pl. a hátad, amiatt simán kialakulhattak ott pattanások.

Lehet hormonális probléma. Lehet, hogy célszerű orvossal megnézetni, hogy hátha tud javasolni valamit.

2016. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Valamilyen allergia, vagy belső fertőzés lehet. Nem voltál beteg mostanában? Használsz új kozmetikumokat, amiket eddig nem, esetleg mosóport, öblítőt, stb? Leégtél a napon?

Érdemes lenne bőrgyógyászhoz elmenni, ő tud neked felírni krémeket a gondtól függően.

2016. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!