Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megközelítőleg mennyibe kerül...

Megközelítőleg mennyibe kerül Bio Hairban egy ombre festés? Aki volt ott, jól sikerült? Légyszi azt is írjátok melyik Bio Hairba voltatok!

Figyelt kérdés

2016. aug. 7. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Bio hair szalonban többnyire olyanok dolgoznak, akik kezdők, vagy annyira bénák, hogy nem tudnak összeszedni akkora vendégkört, amiből széket tudnának bérelni. Sok ismerősnek rontották el az egyszerű hajvágást is. Ombre hajhoz inkább keress más helyet.
2016. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj BioHairbe! Nekem 2szer elrontottak a hajamat ott.
2016. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ombrehoz rutin kell, a Biohairben meg főleg vágni szoktak, egyszerűen nem lesz ehhez elég gyakorlatuk.
2016. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ott nekem is hulyen vagtak le. Elrontottak nagyon. De gondoltam festeni jobban tudnak, mint vagni:///
2016. aug. 8. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerinted, ha egy egyszerű vágást elrontanak, akkor egy bonyolultabb ombre megy?
2016. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat akkor mashova megyek! Koszi a valaszokat!:)
2016. aug. 8. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!