Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be szeretném festeni a hajamat...

Be szeretném festeni a hajamat de milyen sampon kell hozzá?

Figyelt kérdés
be szeretném festeni a hajamat és utána milyen sampon kéne vagy valami a hajamra hogy ne töredezzen

2016. aug. 3. 22:08
 1/4 anonim válasza:
100%

Bárnelyik boltban találsz olxan sampont amelyiket kozárólag festett hajra csinálnak.

Ha mondjuk anyukáddal mentek vásárolni akkor nézd végig általában szokott lenni.

Az én nővérem pl. egy olyat használ amit csak festett hajra készítettek.

2016. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is színvédő sampont használok, sokszor piros dobozban van, nekem a L'oreal és a swarckopf vált be :)
2016. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :3
2016. aug. 3. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben lehet normális színvédő sampont venni, vagy akár színezett sampont is, ami pl vörösnél nagyon hasznos. A töredezést mondjuk egy sampon sem állítja meg, ahhoz balzsam, hajolaj kell, samponozni csak fejbőrt kell, nem az egész hajad.
2016. aug. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!