Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik jó hajegyenesítô módszer?

Létezik jó hajegyenesítô módszer?

Figyelt kérdés
Rendkívül vastag hajam van és sokáig tart kivasalni,nem mindig van hozzá türelmem.Sajnos az én hajam még hullámosnak se mondható,mert hol ilyen hol olyan, a lényeg,hogy nem tudom természetesen szabadon hagyni anélkül,hogy ne kellene fonni,vasalni,göndöríteni...valaki tudna ajánlani jó hajegyenesítô módszert?balzsam?vagy valamilyen olaj?bármilyen tanács jól jönne

2016. aug. 1. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Fodrászatban csinálnak ilyen hosszú távú hajegyenesitest
2016. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem vékonyszálú és kevés hajam vn, de idegesít a göndörsége, így kivasalom. A fogdrászomat kérdeztem erről, aki nagyon toppon van a témában és mondta, hogy annyira egészségtelen a hosszútávú hajegyenesítés, hogy jobban roncsolom velem, mintha minden egyes nap kivasalom.

Esetleg az egyenesre szárítás? :)

2016. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a keratinos hajegyenesítést ajánlom fodrásznál. A keratin egy természetes anyag, ami megtalálható a szervezetben, ezért nem fogja roncsolni a hajszálaidat. Nekem is volt már 4 ilyen kezelésem. Nagyjábol fél évente kell újra csináltatni, és az eredmény mindig fényes, selymes és egyenes haj. A kezelés kb 2 óráig tart hosszú hajnál és nagyjából 12000ft, de ez fodrászfüggő. Remélem tudtam segíteni. :)
2016. aug. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Egyébként az egyenesre szárítás csak annyit segít,hogy picivel könnyebb kivasalni..

2016. aug. 2. 06:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!