Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Akinek érzékeny a...

Lányok! Akinek érzékeny a bőre a borotválásra, ti hogy szoktátok utána le kezelni a bőrötöket?

Figyelt kérdés
A piros pötyikre meg a begyulladt szőrtüszőkre gondolok...csak kíváncsi lennék van-e valakinek valami jól bevált módszere amit ajánlana köszönöm előre is a válaszokat! 18L

2016. júl. 26. 12:50
 1/3 anonim válasza:
nekem is érzékeny a böröm ugyhogy bőrnyugtató krémmel
2016. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress más módszert. Szvsz a gyantázás ezerszer egyszerűbb, hatékonyabb és gyorsabb megoldás, és ha nagyon muszáj, nagy ritkán átszaladok borotvával azon a pár kis szálacskán, ilyenkor viszont nem olyan, mint amikor pár naponta csinálod.

Vagy legalább szerezz egy jobb minőségű borotvát. Akkor szokott gond lenni, ha valaki túl gyakran borotválja a szőrt, vagy nem elég éles a borotva, nincs megfelelően tisztítva, fertőtlenítve. A bőr előkészítése sem mindegy. De szerintem embertelen dolog állandóan borotvával kaszabolni magad, főleg, hogy olyan ronda pöttyös lesz egy idő után a lábad, hogy úgyse akarod mutogatni. :(

2016. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A gyanta annak jó akinek alapból alig van szőre, vagy lassan nő... másnak nem.

Borotvát jól meg kell válogatni, biztos nem mindenkinek ugyanaz válik be, pl én azt gondoltam jobb a drágább, sok pengés, egy fenét, a legjobb a 2 pengés egyszerűbb fajta férfi borotva. Borotvagéllel használva. Borotválás után meg fertőtleníteni kell a bőrt, amire én Balea after shavet használok, de lehet mást is, aloe gél, bőrfertőtlenítő patikából, stb..

2016. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!