Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van még olyan, aki otthon...

Van még olyan, aki otthon magának vágja a haját?

Figyelt kérdés

Tavaly augusztusban voltam utoljára fodrásznál, a kértnél sokkal többet vágott a hajamból, mert közben a kollégájával trécselt és nem figyelt. Sajnos a közelben nem sikerült még normális fodrászt találnom, egyszer kifogtam egy jót, de baromi messze ( 200km) és nehezen megközelíthető helyen van.

Mikor fodrászhoz jártam, akkor is kb. 3 hónap alatt letörtek a hajvégeim, így újra kellett mennem, viszont ezt magamnak itthon meg tudom csinálni ingyen. Szeretnék hosszú hajat, így mindig csak a végéből vágok mikor már nagyon "megnyúlt", viszont még nem kaptam visszajelzést sem arról, hogy jó-e a hajam, dem arról, hogy rossz úgy ahogy vágom. Magamnak a tükörben azt látom, hogy kb. ugyanolyan mintha fodrász vágta volna, de ugye tükörből más látvány, mintha magam mögé tudnék állni, esetleg megfogni.

Azon gondolkodtam ma, hogy csak én vágom magamnak itthon a hajam vagy vannak mások is akik ezt csinálják?


2016. júl. 29. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Én is magamnak vágom a végét.

Ha új frizurát kéne vágnom, akkor bajban lennék :) De az megy, hogy a jelenlegit karban tartsam.

2016. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Két tükörrel meg tudod nézni hátulról, vagy nagyobb ruhaüzletekben a próbafülkében van több tükör ami szöget zár be. Esetleg kérj meg valakit hogy fotózza le hátulról.


Én magamnak vágom, de az enyém göndör, szóval nem nagyon számít hogy egyenes-e.

2016. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tükörből nézem magamnak, vágni is úgy vágom, hogy magam mögé is elhelyezek egy nagyobb tükröt, így mindkét oldalról rálátok, plusz van egy kisebb 20x20 cmes tükröm is, ezzel szoktam kézben tartva is megnézni. Viszont szerintem teljesen más ott állni valaki mögött és megnézni, beletúrni akár, hogy milyen, mint tükörből megnézni.
2016. júl. 29. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindig magamnak vágom, és már sokféle frizurám volt, akármelyiket jobban levágtam mint előtte a fodrászok, akiknek valahogy sose sikerül normálisra. Én meg a legtöbb frizurámat úgy vágtam hogy youtube videók alapján. Tökéletes lett mindig.
2016. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam kicsit, hogy nem csak én kényszerülök magamnak vágni a hajamat jó fodrász híján.

Én is youtube videók alapján vágom, van is egy jól bevált videó, azt mindig megnézem emlékezetfrissítésként, ha belekezdek a hajvágásba :)

2016. júl. 29. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a volt fodrászom mutatta meg a technikát. Csak azért nem járok már hozzá, mert elköltözött másik városba, és nagyon messze van. Kipróbáltam néhány más fodrászt, de borzalmasak voltak. Inkább magamnak csinálom, és szerintem jó is. Mások is sokszor dicsérik a hajamat.
2016. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sima, hosszú hajam van, ezért elég csak a végeiből vágni egy keveset néha, ezt pedig magamnak csinálom. A frufrumat is csak először csinálta fodrász, így hogy megvan a formája, mindig csak egy kicsit lenyisszantok a végéből, és már jó is :)
2016. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!