Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet Henna+Indigóval feketére...

Lehet Henna+Indigóval feketére festett hajat szőkíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval a kérdést kibővítve:

1-2 éven keresztül festettem a hajamat feketére úgy hogy 2-3 óra henna, 1-2 óra indigó volt a fejemen. Az alap hajszínem ilyen semmilyen, szürkés szőke volt.


Szeretnék az alap hajszínemnél 1-2 árnyalattal világosabbat kapni. Szőkítőpor+hidrogénnel+hajfestékkel sikerülne? kb. 4-5 hónapja növesztem lefele, 6 centis a lenövés.(elég csúnya, olyan messziről mintha kopaszodnék :P)


Ezt a hennát + zacskós indigót használtam [link]


Sok helyen olvastam hogy csak letörne a hajam. Volt már régen festve szőkére, szóval valószínű hogy nem vagyok allergiás a kémiai festékre. Szóval? Vélemény?

Ja, igen próbáltam C-vitaminos pakolást rengetegszer, de nem igen használt, max. annyit hogy feketéből sötét barna lett a hajam.



2016. júl. 22. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Szóval most fekete a hajad?

Azt sajnos nem lehet világosítani csak leszívatással. De ugye az káros.

A szőke festék semmit nem fog világosítani rajta.


A C-vitaminos hajpakolás nekem se segített. Két tincsből vette csak ki a hajfestéket.

2016. júl. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Rendben köszi :)

Én is leszívásra gondoltam, csak nagyon sokan írták máshol hogy "hű hát fémsó, meg minden szar, ami miatt le fog törni az egész hajad, akkor is ha a próbatincs jól sikerült"... Aztán hogy csak a mással összekevert hennával van ilyen baj, stb.. Szóval ezért van ez a bizonytalankodás :) Másnak tapasztalat, hogy hogy sikerült leszedni a hennát? :3

2016. júl. 23. 10:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű, keresel a közeledben egy fodrászt, aki olaplexet használ és megcsinálja vele, semmi baja nem lesz a hajadnak.
2016. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sehol nem találtam infót, hogy lehet -e hennára használni.
2016. júl. 23. 17:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy sok szőkítés fog kelleni mire szőke leszel. Nem lesz egyszerű, nem lehet egy alkalommal megcsinálni és közbe ocsmány színű foltos hajjal kell majd járkálnod hónapokig... lehet jobban járnál ha levágatnád és hagynád lenőni a hajad. Erre nem gondoltál még?
2016. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ha levágatnám a fekete részt, kb. 6 centis hajam lenne. Szóval, nem szeretném. Amúgy miért ennyire biztos hogy foltos lesz?

És oké hogy feketéből szürkét(nem szőkét, hanem az eredeti közepes szürke-szőkés hajam lenne a cél, talán világosabb, de nem ragaszkodom hozzá) lehet hogy nem sikerül elsőre megcsinálni, de nem is az érdekel elsősorban hogy mennyit kell vele kencézni, hanem hogy egyáltalán túlélné e a hennás hajam a szőkítést. (nem platina szőke, még egyszer mondom)

Szóval: Van valaki aki a hennás haját, szőkítette már? Hogy sikerült?

2016. júl. 23. 18:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is kékesfeketére festettem kb 1 évig a hajam.. utána 2x lett leszivatva, elsőre narancs lettem, utána meg otthon fésültem ki, mert túl dús volt,és a fésűmben maradt a fél hajam.. nem fésülködtem csak 2 naponta és így is borzasztó volt. Inkább növeszd le, én százszor is azt választanám :(
2016. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál :I
2016. aug. 1. 21:47
 9/13 anonim ***** válasza:

Hennázott hajat nincs fodrász aki elvállalna szőkítésre.

Én egyébként kipróbáltam, nem is lesz belőle szőke csak répasárga. A henna annyira megmarad a hajon, hogy nem lehet leszedni.

2016. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

(Még mindig nem szőkítettem ki)

És milyen lenne, ha répasárgára tenném a szőke hajfestéket? Sárgás lenne?

2016. szept. 4. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!