Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az "extrémre" festett hajakról?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok aminek csak a színe természetellenes (pl:kék,lila,piros,pink)

2016. júl. 16. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

király

szeretem

saját hajam vörös :)

2016. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek, az anime szereplők jutnak róluk eszembe. :)

Jól is állhat, ha megy az illető jelleméhez, és tudja kezelni az esetleges beszólásokat.

Egy zárkózott emberen elég furcsa lehet.

2016. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek. A saját hajam fekete-kék színű.


Amúgy pont hogy zárkózott ember vagyok, bár a beszólogatásokat tudom és szoktam is kezelni (egyébként a beszólások a legritkább esetben a hajam miatt jönnek, a testalkatom úgy tűnik, jobban "zavarja" a random embereket az utcán, mint a rikító kék a hajamban).

2016. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Nekem kék a hajam.

Passszol a személyiségemhez, többen mondták,hogy menő és szexi is. (Lányok fiúk egyaránt). A vélemények persze függnek attól is,hogy jól áll e.

Ha meg valakinek nem tetszik,annak pont nem érdekel a véleménye.

2016. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem tetszenek, főleg ha szépen meg van csinálva, és nem ilyen csúnyán összetákányolt munka.

Én ezüst hajat akartam, de kicsit tartottam attól, hogy tönkremenne a hajam, úgyhogy lemondtam róla :D

2016. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) Nekem (is) kék lett a hajam két napja:).
2016. júl. 17. 23:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a viselőjének bejön, akkor engem sem zavar.
2016. júl. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Manapság kicsit sem extrèm ugyanis divat lett.

Règen a punkok le voltak szólva a színes hajèrt..akkor mèg egy stîludhoz tartozott ez ès a hajfelnyírás is.most már minden masodik embernek ilyen a haja..azaz kicsit sem nagy szám

2016. júl. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Városban már 6 éve sem szóltak be érte, míg a kisvárosban ahol a szüleim laknak, a mai napig megbámulnak. Ezen nem segített az sem, hogy divat lett :D mondjuk én valamilyen szinten örülök ennek, mert régebben sokkal nehezebb volt hozzájutni a tartósabb, jobb hajszínezőkhöz, most meg hogy nagyobb lett rá az igény, nagyobb a választék is.

3. voltam

2016. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen,én nemsokára megyek falura nagyszülőkhöz szóval ott majd engem is megbámulnak az biztos :D Amúgy én külföldön lakok és itt még inkább el van terjedve mint otthon úgy vettem észre.Viszont mikor jöttem ki a fodrásztól egy kedves Magyar hölgy konkrétan lehülyézett meg mondta,hogy "Úr isten ,hogy néz ki az a lány". Majdnem mondtam neki ,hogy bocsi én is Magyar vagyok és értem amit mondasz de aztán nem tettem mert nem volt kedvem vitázni:P
2016. júl. 19. 03:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!