Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek, hogy sikerült ez első?

Nektek, hogy sikerült ez első?

Figyelt kérdés

Ma este legyantáztam(x-epil) a lábamat éltemben először. Hétfőn indulunk nyaralni és ezt direkt kivártam, eddig nyáron direkt nem gyantáztam, hogy a nyaralásra szép,sima legyen. Nem sikerült. Valahonnan csak foltokban hozta ki a szőrt, ráadásul még ki is pattogzott. Mit ne mondjak, nem erre számítottam.

Nektek is ilyen rosszul sikerült az első gyantázás? (az egész lábamról van szó)

14/L



2016. júl. 16. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert eszembe nem jutott volna otthon csinálni.
2016. júl. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a mostanában reklámozott "rárakod, lehúzod és phűűűű de sima" lehúzható gyantacsíkokat, vagy a hagyományos patronosat használtad.


Én az utóbbit szeretem, előző este leradírozom a lábamról az elhalt hámsejteket, gyantázás előtt vékonyan behintőporozom a lábam, rákenem, lehúzom és kész. 1-2 szál ha kimarad azt szemöldökcsipesszel ki szoktam szedni. Utána olajozás.

Nekem érzékeny bőröm van, szóval egy nap garantált vörösség.

2016. júl. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 $pumika$ ***** válasza:
Előtte le kell fertőtleníteni (clarasept derm), aztán zsírtalanítani kell (hintőpor vagy vmi), és a meleg gyantát miután felkented a lábadra kifeszíted a bőrt és úgy téped le, utána pedig hűsítő gélt kenj rá, és így nem fog kipattogni
2016. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nos nekem is így volt, első alkalommal amikor csináltuk, akkor foltokban marad szőr, de azt utána leborotváltam...

Viszont, amikor nekem kezdett visszanőni a szőr, akkor alánőtt a bőrnek és egy csomó ponton begyulladt... Azóta sose csináltam

2016. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!