Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy sikerült ez a randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy sikerült ez a randi?

Figyelt kérdés

Nemrég randiztam egy férfival akivel előtte neten chateltem csak és még úgyis vitáztunk...Nem voltam neki szimpatikus.Én fészről is töröltem.Aztán egy nap írt hogy jön felénk és ha még akarom talizhatunk.

Mondták róla utál puszit adni.Senkinek nem ad csak az édesanyjának,keresztfiának.Mondták örüljek ha kézfogás is lesz így hogy nem is látott még.

Erre az történt hogy ahogyan kiszállt a kocsiból jött bemutatkozni,kezet fogni és adott két puszit.Majd elmesélte ő nem szeret puszilkodni és ha valakit megpuszil az nála azt jelenti hogy benne van a privát szférájéban.

1 órát beszéltünk.Nyugtatott hogy ne izguljak.Elmesélt sok bizalmas és lelki dolgot magáról.

De összezavart.Mert olyanokat is mondott hogy az ő anyagias világa nem nekem való.Meg majd akkor lesz kapcsija ha megmozdul benne valami.Mikor vége lett a találkának megpuszilt.Többször jó éjszakát kívánt és annyit mondott kijelentős kérdően....Majd még akkor találkozunk..?

A barátnőmnek azt mondta jól érezte magát meg teljesen más vagyok élőben.Jót dumcsiztunk.Mondta a barátnőmnek hogy ezt ne mondja vissza nekem.Kérdezte a barátnőm lesz-e folytatás? Annyit mondott majd meglátjuk.

Azóta egyszer lelkileg kiborultam.Ahogy meghallotta írt nekem és vigasztalt.Azóta csak akkor ír ha én keresem...hát nem tudom...

Szerintetek hogy sikerültba randim? Barátnőm szerint idő kell a férfinak hiszen életében először látott...


Ő 30/F én/21



2016. júl. 5. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon kétesélyes a dolog. Lehet belőle valami, a leírás alapjan vannak erre utaló jelek, puszi, vígasztalast stb. Viszont en annak a híve vagyok, hogyha eg férfinek igazan tetszem es akar valamit, akkor kicsit rámenősebb. De nem vagyunk egyformák, lehet, maskepp csinálja. Bár nekem ez mindig is fura lesz. Nagyobb esélyt adok annak h ez csak egy kis flörtölős kapcsolat marad, de azért reménykedem, hogy nem lesz igazam. :) Fel a fejjel, ne bánkódj, ha nem lesz belole semmi!
2016. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!