Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az alapozó miatt nem barnul...

Az alapozó miatt nem barnul az arcom?

Figyelt kérdés
Kénytelen vagyok még 30 fokban is alapozót kenni magamra, mert nagyon ronda a bőröm. Szoktam alá 30 faktoros fényvédőt is kenni. A többi testrészem már tök barna, az arcom viszont hulla fehér.
2016. júl. 8. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs túl sok eszed, igaz? Alapozóban mész napra, akkor ne csodálkozz, ha ronda a bőröd & nem barnulsz.
2016. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ezért nem barnul. Viszont az nagyon nem tesz jót, hogyha sminkben napozol. Ettől csak rosszabb lesz a bőröd.

Strandra nem kell alapozó. Akármilyen is a bőröd. Ott mindenki jobban elengedi magát, nem kell tökéletesnek lenni.

2016. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapozó és fényvédő alatt nyilván nem fog barnulni. Hagyd el az alapozót, tök mindegy milyen a bőröd, senki sem tökéletes, nem is kell annak lenni. Mondjuk a napozás sem épp egészséges...
2016. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
A fényvédő miatt nem barnul az arcod :DD Ez eszedbe sem jutott? Minek használsz akkor fényvédőt ?
2016. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. Nem napozok alapozóval a bőrömön. Ennyi eszem nekem is van.

2. Fényvédő a nap káros sugaraitól véd meg, nem a barnulástól. Fényvédő mellett is barnulsz.

2016. júl. 9. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!