Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha alapozóval megyek el...

Ha alapozóval megyek el szolizni, akkor az alapozó alatt is barnul az arc bőröm?

Figyelt kérdés
Nem kérek leszólásokat, nagyon sápadt az arcom, azért megyek alapozóval szolizni, és ha már szép barna lesz a bőröm, nem kell használnom alapozót. Előre is köszi a válaszokat.
2009. febr. 22. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok szoliban jártas, és nem is szeretném tönkretenni vele a bőrömet. De ha úgy működik, mint nyáron a napsugár, akkor az alapozót beleégetheti a bőrödbe. Persze nem szó szerint, de nyáron a napon izzadsz, így két lehetőség van:

1. leizzadod az alapozót

2. az alapozó és izzadság keveréke eltömíti a pórusaidat, amikből mitesszerek, pattanások alakulhatnak ki

Egyik sem kellemes, szóval szerintem csináld azt, hogy közvetlenül szoli előtt lemosod az alapozót, és ha szoli után kedved tartja, akkor visszakened.

2009. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Ez nagyon rossz ötlet, tudom nem kértél leszólásokat, de erre szerinted mit lehetne reagálni, dicsérjünk meg???


Lehet, hogy barnul alatta az arcbőröd, de ha nincs szerencséd akkor valóban "beleég" az arcodba. Ezért nem megyünk alapozóval tengerpartra/strandra/szolizni, napozni stb.

Én sok embernél láttam már olyat, hogy foltos lett az arca. És az évek alatt se múlik el! Olyan, mintha önbarnítóval bekente volna magát és nem mindenhol fogta volna be. És ezt már az alapozó sem tünteti el.


Különben az alapozó nem azért van, hogy barnábbnak látszódj.


Inkább menj el szolizni úgy, hogy semmit nem raksz magadra, max fényvédőkrémet. Esetleg színezett fényvédőkrém, de az se tesz jót.

Én is nagyon kényes vagyok, smink nélkül a tescoba nem megyek le, de szerintem kibírod, hogy alapozó nélkül menj szolizni.


Esetleg használhatnál különböző tápláló arcmaszkokat, vitaminos arckrémeket, és akkor friss üde lenne a bőröd.


Alapozóban szolizni hatalmas butaság, és mondom foltos lehetsz tőle évekre... nagyon csúnya vagy 10-15 évet öregít rajtad.

2009. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondatot így értettem: nagyon csúnya, legalább 10-15 évet öregítene rajtad.
2009. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább önbarnitot használj,ha már nem birod ki,amig barnább leszel a szolitól. Alapozót tényleg ne használj!
2009. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoli elott mosd le mert beleeg a borodbe , es rancos leszel par honap alatt. Amugy is jobban barnulsz ha natur a borod.
2009. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, ismeros a helyzet, de sajnos tenyleg sok kart tesz a borodnek,ha nem mosod le az alapozod. En ugy szoktam,h nedves torlot viszek mindig magammal, azzal lotorlom az arcom szoli elott, aztan mikor vegeztem akkor visszarakom az alapozot.
2009. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!