Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsem a lábam?

Hogyan szőrtelenítsem a lábam?

Figyelt kérdés
Nagyon utálom a lábam, nagyon ronda, borotvát használok, mert az a legegyszerűbb, de ha leborotválom se lesz sima és látszik a borosta.. Már kipróbáltam a gyantát, semmit nem szed le, az epillátor meg nagyon fáj, érzékeny is a bőröm nagyon. Mit tegyek? 15/L

2016. jún. 30. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha érzékeny a bőröd akkor én szőrtelenítő krémekkel pl nem kísérleteznék.

Bárhogyan is szőrtelenítessz előtte es utánna is gondoskodnod kell a bőrödről( radírozás, krémek, hintőpor stb)

Gyantázáskor nem volt túl rövid a szőr az adott területen? Olyankor nem viszi. Illetve én lehet nekifutnék még 1x a gyanta témának kozmetikusnál :)

2016. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Veet szőrtelenítő krémet próbáltad? Hatásfokát tekintve nálam csak kicsit volt jobb, mint a borotva, de legalább egy ideig tényleg leszedi a szőrt, hónaljra ezt szoktam használni. Én mondjuk lábra epilátort szoktam használni, de nekem egyáltalán nem érzékeny a bőröm, szóval az más tészta. Ha nem válik be, nos, más jó módszert nem tudok, csak az eléggé drága végleges/félig végleges módszereket (lézer, elektrolízis).
2016. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érzékeny bőrre max a borotva jó. Vagy cukorpaszta, meleggyanták. Alveola márkából találsz jókat.
2016. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Otthon nem szokott sikerülni a gyantázás,irány a kozmetikus.
2016. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!