Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsem a lábam?

Hogyan szőrtelenítsem a lábam?

Figyelt kérdés
Itt a nyár, és nem tudom miért, anyukám nem híve a szőrtelenítésnek. Gyantáztatni sosem szokott, csak borotválkozni (magát mindig, én meg mint egy dzsungel :( ) és megígértette velem, hogy sosem borotválom le a lábam, amin szőke a szőr. Hogyan tudnám szőrteleníteni? 14/L

2014. máj. 23. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:

ha rovid szoke akkor nem is kell :)

amennyiben tenyleg "dzsungel" gyantaztasd le (kozmetikus/ otthon is megoldhatod). jobb mint a borotva

2014. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyanta, epilátor.
2014. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha meg szoke a szor, akk nem gaz :) am beszeld meg anyukaddal, h neked ez kinos, es vagy megengedi, h szortelenitsed, vagy egesz nyaron hosszu gatyaban fogsz maszkalni :D

Amugy az elejen en borotvat hasznaltam, aztan most par eve epilatort, sztem ez a legjobb. Gyantabol meg a veet markat valaszd, ha amellett dontesz :)

2014. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy attól még hogy ő nem híve a dolognak, téged zavar, és a saját elveit ne próbálja ráderőszakolni. attól még, hogy ő így is érzi jól magát, te nem érzed így jól magadat, ezt meg kell értenie. a szülők olyan hülyék tudnak lenni, már bocsi.
2014. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy attól még hogy ő nem híve a dolognak, téged zavar, és a saját elveit ne próbálja ráderőszakolni. attól még, hogy ő így is érzi jól magát, te nem érzed így jól magad
2014. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha sűrű szőke szőr van akkor az is elég gáz... vegyél gyantát és szedd le vele.

Ha csak ritkás szőke szőröd van ami csak közelről látszik akkor hagyd úgy.

2014. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!