Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vegyem rá anyuékat...

Hogyan vegyem rá anyuékat hogy megengedjék hogy szőrtelenítsem a lábam?

Figyelt kérdés

Már nagyon durván szőrös, és a tornatanár nem rég mondta, h majd mikor jobb idő lesz, akkor nem engedi meg h hosszú nadrágba tornázzunk.... és ha szőrös lesz a lábam akkor mindenki ki fog csúdolni!! Ezt elmondtam nekik, anyu már másképp áll hozzá, de aput még mindig nem sikerült meggyőznöm!!

Kérlek, hozzatok fel jó érveket, h megengedjék, h szőrtelenítsek!!

Köszi, 13/L


2010. febr. 15. 13:00
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Szia! Én is kb. ennyi idős voltam, mikor elkezdtem szőrteleníteni. Ez a TE magánügyed. Ma már az sem ritka, hogy a férfiak szőrtelenítik a lábukat, hónaljukat... Már réges rég lemásztunk a fáról. :)
2010. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Miért is kell ehhez engedélyt kérned?
2010. febr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
pontosan..ha a szüleid nem engedik akkor az oltári hülyeség tőlük...
2010. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
sztem ne kérj engedélyt. szőrtelenítsd le és kész. megverni úgysem fognak. majd ha apukád észreveszi, akkor sírsz egy sort, h a múltkor is kinevettek az öltözőben, és h neked ez nagyon rosszul esett...
2010. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem kérek engedélyt. Csak egyszerűen nem engedik. De meg sem magyarázzák miért. De ha igy halad tovább tuti elkezdek nekik "sírni egy sort" :D


Kösz a válaszokat!! :)

2010. febr. 15. 13:51
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

Basszus vegyél magadnak egy epilátort, és szedd le a szőrt. Vagy apukád talán 0-24 őrt áll a fürdőszobában, vagy bekamerázták talán?

Ezek a mai kamaszok... már lázadni se képesek.

2010. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Picilány...

Veszel egy csomag eldobható borotvát, meg egy flakon női borotválkozó zselét, és leborotválod!

A szüleid szerintem észre sem vennék!

2010. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ok. hát nem ezeket a válaszokat vártam de mind1... nem akarok a hátuk mögött csinálni semmit, de mind1 előbb utóbb mindig ráveszem őket arra amit akarok.

Azért kösz mindenkinek :D

2010. febr. 15. 17:19
 9/19 A kérdező kommentje:
Meg nyáron v tavasszal mikor rövid nadrágban vagy szoknyában járok, vagy mikor megyünk télen gyógyfürdőben akkor biztos nagyot néznének h jéé milyen szőrtelen a lábam szal... XD
2010. febr. 15. 17:21
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Anyukád jár kozmetikushoz? Ő mikor kezdte el szőrteleníteni a lábát?

Én is ennyi idősen kezdtem el igazán kamaszodni, zsíros lett a bőröm, szőrösödtem. Anyukámnak szóltam, hogy nagyon zavar, és amikor legközelebb elment a kozmetikushoz, magával vitt, és kaptam arctisztítást, kiszedték a szemöldököm, és legyantázták a lábam. Ezt amúgy is javaslom első szőrtelenítésnek, mert ilyenkor még egyforma hosszúak a szőrszálak, és ha legyantázod, tényleg sima marad 3-4 hétig, később ez sajna már nem lesz így.

Anyukádat meg kérd meg, hogy magyarázza el Apukádnak, hogy te is kezdesz felnőni, és itt az ideje az ilyen dolgoknak. Neked is jogod van ápoltnak érezni magad a bőrödben.


Sztem amúgy mindenképpen jó, hogy szeretnéd a szüleid beleegyezését ennyi idősen. Aki azt mondja, hogy azt csinálsz, amit akarsz, az nem igazán van bizalmas viszonyban a szüleivel...úgy kell neki...


23L

2010. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!