Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vegyem rá anyuékat...

Hogyan vegyem rá anyuékat hogy megengedjék hogy szőrtelenítsem a lábam?

Figyelt kérdés

Már nagyon durván szőrös, és a tornatanár nem rég mondta, h majd mikor jobb idő lesz, akkor nem engedi meg h hosszú nadrágba tornázzunk.... és ha szőrös lesz a lábam akkor mindenki ki fog csúdolni!! Ezt elmondtam nekik, anyu már másképp áll hozzá, de aput még mindig nem sikerült meggyőznöm!!

Kérlek, hozzatok fel jó érveket, h megengedjék, h szőrtelenítsek!!

Köszi, 13/L


2010. febr. 15. 13:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :) A tied eddig a leghasznosabb :)

Sajna anyu nem jár kozmetikushoz, ő 5.-kes [szal kb 10-11 éves max 12] volt mikor először leborotválta a lábát, viszont az csak 1x volt, aztán nem tudom mikor kezdte el megint :S

Apum meg azt mondja h hülyeség leborotválni vagy akárhogy szőrteleníteni a lábat vagy akármit :S

2010. febr. 15. 18:29
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom, milyen apád lehet:S Fujj...

Basszus, nem hiszem el... nem akarsz a hátuk mögött csinálni semmit. A kaksis popódat is ők törlik tisztára vagy mi? Ez a Te magánügyed, neked ehhez semmi közük.

2010. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

18:11-es vagyok


Igen, sajna a 70-es, 80-as, 90-es években nem volt nagy divat a szőrtelenítés. Emlékszem, kiskoromban a strandon nagyon sok nőt és férfit láttam, akinek kilógott a fürdőalsóból és a hónaljból a szőr...

Hát, ha tényleg nem hat rájuk az "lassan nővé válok és ápolt szeretnék lenni" szöveg az első rövidnadrágos tesióráig, akkor itt az idő kezedbe venni a dolgot, illetve a borotvát.

De sztem addig még próbáld meggyőzni őket. Felesleges minden hülyeségért összeveszni a szüleiddel, lesznek még viták...ilyen a kamaszkor:P

2010. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: milyen apám lehet? Hát már bocs, de nagyon jó apám van, és ez az egyetlen dolog a világon amit ellenez!

utolsó: tudom, pedig milyen jó lenne, ha akkor is ennyire divat lett volna már, biztos semmi bajuk nem lenne most. De még tavaszig van időm, addig remélem sikerül rájuk hatnom

2010. febr. 15. 19:39
 15/19 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy téged nagyon zavar esetleg viszket is.Én amikor terhes voltam nem tudtam rendesen szörteleniteni és mivel megszoktam ször nélkül borzasztóan viszketett.És jobban is izzadtam tölle.Sok sikert.
2010. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

viszket? :) Ilyenről még nem hallottam?

Egyébként már mondtam nekik, és mostmár még közelebb vagyok :) Szerintem mostmár nem lesz nagyon kifogásuk ellene :)

2010. febr. 19. 14:23
 17/19 anonim ***** válasza:
A jó érvelés a lényeg... ne témadj hátulról ülj le édesapáddal, ha vagy olyan jó viszonyban vele hogy nem akarsz a hátamögött csinálni semmit, akkor el tudod neki magyarázni hogy felnősz lassan, nőiesedsz és szerenéd megtenni, mert nem akarod h kinevessenek.Biztosan meg fogja érteni. ha meg nem hát marad az orvul borotválás :)
2010. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Szerintem [legalábbis remélem] megfogja érteni [nagyon jó apa-lánya viszonyban vagyunk szerencsére :)]
2010. febr. 20. 21:34
 19/19 A kérdező kommentje:
Végül is megengedték =)
2010. ápr. 29. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!