Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szőrtelenítsem a hasam...

Hogy szőrtelenítsem a hasam úgy, hogy ne nőjjön be a szőr?

Figyelt kérdés

Kozmetikushoz nem szeretnék menni vele. Gyanta meg nem szedi le. Akármi ötlet? Lassan egy éve küzdök a problémával, és már strandra se járok emiatt..

Előre is köszi a válaszokat!



2016. jún. 22. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
És miért nem szeretnél kozmetikushoz menni? Nehogy véletlenül megoldódjon a probléma és mehess a strandra? :)
2016. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Eszter76 ***** válasza:

Ha nincs sok, akkor szemöldökcsipesz, ha kicsit több, akkor epilálni is lehet. Ha nagyon sok, akkor kozmetikus.


Semmiképp ne strand előtti napon szedd le, mert ha érzékeny a bőröd, akkor olyan leszel, mint a Túró Rudi - de egy nap alatt elmúlik, ha használsz valami jó nyugtató krémet rá.

2016. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szégyenlős vagyok kozmetikushoz, és nem szeretnék havonta ilyennel járni! :(

Ahogy látom a felet valahogy nem küldte el az oldal, de még azt írtam, hogy a benőtt szőröket csipesszel szedem ki, de utána mindig besebesedik hetekre... és nagyon sok szokott lenni. Szóval kb sose szép a hassam.

2016. jún. 23. 00:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél szégyenlős,neki ez mindennapos,nyugodtan elmehetsz.
2016. jún. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
más megoldás tényleg nincs? :(
2016. jún. 23. 10:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy nő hogy lehet szégyenlős egy másik nő előtt? Főleg hogy a hasadról van szó... Én férfi vagyok és nő gyantázza a péniszem, heréim, fenekem. Semmi szégyelnivaló nincs ebben, napi szinten látnak ilyen dolgokat.
2016. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én borotválom a hasamat,gyakran kell,de sosem nő be. Én ezt szeretem.
2016. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Normális meleggyanta leszedi, előtte mindig radírozni kell, utána hidratálni, hogy ne nőjön be a szőr. Ha ez sem válik be akkor marad a lézeres kezelés. Amúgy ettől még simán mehetsz strandra, senki nem bámulja a hasadat. Nekem az egész lábam sebes, azt sem nézi senki.
2016. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

És a gyantát, hogy ha nem egy irányba nő a szőr, és nővekedéssel egy irányba kéne? Mármint tudjátok hason nem ilyen egyszerű. És van erre külön gyanta?

Egyébként köszönöm a válaszokat!

2016. jún. 23. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!