Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan női hozzátartozótok,...

Van olyan női hozzátartozótok, aki ősz, de nem festeti a haját?

Figyelt kérdés
Vajon miért döntött így?

2016. jún. 18. 12:51
 1/6 anonim válasza:
100%

Miért ne döntene így? Egyrészt vannak, akik későn kezdenek őszülni, és elég hamar teljesen őszek is, másrészt szerintem ha valakinek ápolt a haja (tehát ősz haj esetében pl nem full sárga stb), akkor az jóval esztétikusabb, mint mikor le van nőve, vagy olyan eszméletlen színűre van festve, hogy én fiatalként nem vállalnám be.


Persze akit zavar, az fesse nyugodtan, mert teljesen az ő dolga, nekem anya is festi a haját, nincs ezzel gond, de senkinek semmi köze hozzá szerintem, hogy a saját hajával kapcsolatban ki hogyan dönt.

2016. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindkét nagymamámnak ősz már a haja és egyik sem festi. Ezzel nincs semmi gond szerintem. Aki már idős, az festett hajjal sem fog fiatalnak látszani.
2016. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Édesanyám 10 éve festette utoljára a haját mert már 40 évesen voltak ősz tincsei, de aztán lemondott a festésről és már teljesen természetes a haj színe azóta. Most jelenleg 55 évesen is csak néhány ősztincse van de ezeket sem venni észre annyira a mai napig sem. A nagynéném aki anyukám húga ő 50 éves és már teljesen ősz a haja. A nagymamám még 75 évesen sem volt őszhajú csak 1-2 ősz szál ha volt neki.
2016. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

csak nagymama. idősebb generáció nem festi általában.

anyukám pl festi, meg a testvére is. a mai fiatalok nagy valószínűséggel festeni fogják már szerintem. azt kicsit hülyeségnek tartom, hogy nem tűnik fiatalabbnak egy idős nő festett hajjal... főleg ha nem lilára vagy kékre, hanem valami világosbarnára vagy akármire festi...

2016. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van, meg egy csomó ismerős. Van aki sok év festés után "növesztette le" őszre. Az a generáció még nem nagyon festette magának, a fodrász meg drága. És egy bizonyos kor fölött tényleg oly mindegy.
2016. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha a szüleimre ütök (márpedig a pár ősz hajszálamból ítélve valószínű így van), akkor 35 éves koromra én is full ősz leszek. Nekem tökre tetszik az ezüstös ősz haj, lehet nem fogom festetni :D Mostanában gondolkoztam, hogy ilyen platina-ezüstre festetem, de nem akarom tönkretenni a hajamat, ráadásul baromi macerás sötét hajból szép szürkét csinálni, úgyhogy majd bevállalom 10-15 év múlva :D
2016. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!