Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan férfi, aki -...

Van itt olyan férfi, aki - mindegy, hogy fiatal vagy öreg - őszül és ezért festeti a haját?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt a tükörbe belenézni az első hajfestés után? Mennyi ideig tépelődtetek, amíg végül elhatároztátok magatokat a hajfestésre? Nem féltetek a környezet (munkahely, családtagok) reakcióitól? Miért nem tudtátok felvállalni az őszes, őszülő hajat?

2016. jún. 6. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én már 20 éves koromban elkezdtem őszülni. Először csak kitépkedtem az ősz hajszálakat, aztán pár év múlva már temérdek ősz hajam volt, és utáltam. Gondoltam fodrászhoz ciki elmenni, hát próbáltam otthon befesteni. Katasztrófa volt. Többször próbálkoztam hajfestéssel, először kb. 22 évesen, de a festék vagy nem fogta be az ősz szálakat egyáltalan vagy a másik véglet az volt amikor a közép barna hajfesték (barna a hajam) korom feketére festette a hajamat de vöröses árnyalattal! Másnap egy halom zselét raktam a hajamra és úgy mentem dolgozni, de több hölgy kolléga is rákérdezett, hogy festve van-e a hajam? Volt aki azt mondta nem kellene, mások meg dícsérték - én utáltam. Az egyetlen szerencsém, hogy egy 40 körüli férfi kolléga szintén befestette a haját (szőkét akart a fekete hajából) és tisztára vöröses lett - így szerencsére rá irányult a figyelem, nem rám. Aztán végül rászántam magam és elmentem fodrászhoz amikor kb 25 éves voltam. Először nagyon feszengtem és utáltam ott ülni kb 2 órát (először kiszőkíti, utána festi a hajamat, mert különben nem fogja be a festék a mai napig), de azóta már hozzá szoktam. 3 hetente járok, sokba kerül, de nem érdekel, mert nem bírom ilyen fiatalon az ősz hajszálakat. Néhányan rákérdeztek már, hogy festetem-e de a legtöbben ha szerintem észre is veszik csak csendben nyugtázzák és nem foglalkoznak többet vele. 28f
2016. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!