Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlatok borotva helyett?...

Mit ajánlatok borotva helyett? Epillator vagy gyanta?

Figyelt kérdés
Elég sűrű és sötét a szőröm és már unom az állandó borotválast és nemis szedi le már szépen a szórt.Milyen gyantamarkakat illetve epillatorokat ajánlotok? Minnel tartósabb és szebb eredményt szeretnek
2016. jún. 6. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nunira és hónaljra philips satinelle epilátort használok, lábra pedig veet meleggyantát. De ha nincs kedvem gyantával bíbelődni, akkor a lábamat is epilálom. Olyan 1 hétig tart, mire elkezd kinőni.
2016. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Magamnak és a tesómnak is én gyantázom. Mindenképpen a gyantát ajánlanám mindenhova. Kipróbáltam már mindent én is..az epilátor (nekem) nagyon fájt, és sokáig tartott, de hatásos. Én a Veet zselégyantáját imádom! a kék színű érzékeny bőrre való van meg, szerintem ha jól csinálod az mindent leszed, még az intim területen is. Először nyilván fáj, de én sokkal rosszabbra számítottam! :)
2016. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyanta midnenképp. Epilátor szerintem sokkal fájdalmasabb, irritálóbb és nekem sokat be is tépett. Gyantának otthon főzött cukorgyantát ajánlom, annál jobb nincs, pedig próbáltam párat. Irritációs veet hideggyantával (a zsenzitívvel!) fél napig meg volt, cukorgyantával negyed óra max és nincs egy kis pirosság se. Nincs benne semmi adalék anyag, egyszerű elkészíteni, könnyen lemosható. Soha életemben nem fogok mást használni:D
2016. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*irritáció. És nekem több hétig sima szokott lenni, főleg az ágyék rész, bár ez emberfüggő ugye:)
2016. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!