Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csupasz alkar és szőrös felkar?

Csupasz alkar és szőrös felkar?

Figyelt kérdés

A felkaromon lévő szőrszálak vékonyak, szőkék, az alkaromon azonban sötétek és elkövettem azt a hibát, hogy borotválni kezdtem őket....pár hónapja borotválom az alkarom.

Eddig nem zavart a különbség, de most hogy itt a jó idő, szeretnék ujjatlan felsőt felvenni, de félek, hogy a csupasz alkarom nagyon furcsán fog festeni a szöszi felkarom mellett.

Nagyon csúnya ez így?

Természetesen az alkarom borotválást abbahagyom, egyszer-kétszer legyantázom az alkarom, hogy vékonyan nőjenek vissza a szőröcskék, de addig is, mit csináljak vele?:/



2016. máj. 26. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, csak én epilálom az alkarom. De nekem alig látszik a felkaromon, pedig nem is szőke. Szerintem más se veszi észre. Nem fogja senki nagyítóval fürkészni a karod nyugi ;)
2016. máj. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi választ:)

Én csak amiatt aggódom hogy nem pihés a felkarom, hosszú, puha, szőke szálacskák vannak rajta, amelyek másképp nem is lennének feltűnőek, csak így, hogy az alkaromon nincs semmi, könyöktől felfelé meg a szőke "gaz".:D

2016. máj. 26. 08:30
 3/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő ugyanígy csinálja.Nyugi nem feltűnő.
2016. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én éppen most borotváltam le a felkaromat is,pont ezért. Igaz nekem sötét a szőr.
2016. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is borotválom az alkarom. A felkarom meg szöszi szőrös. Nem feltűnő, de nem is érdekel. Legalább egy kis rész legyen a testemen amit nem szőrtelenítek...
2016. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!